Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Arama Sonuçları


 • İbrahim Saraçoğlu Kürleri

  Türk kimya profesörü olan İbrahim Saraçoğlu, uyguladığı bitkisel tedaviler ile tanınmaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da tanınan bir kişiliktir. Prostat ve hepatit hastalıkları için geliştirdiği kürler dünyada bir ilk olduğu için büyük yankı uyandırmıştır. Prostat için brokoli kürü geliştiren Saraçoğlu, hepatit B ve C hasatlıkları için de lavanta kürü geliştirmiştir.

  Yüzü aşkın patent alan Saraçoğlu, hastalıklara bitkisel tedavi yöntemleri sunmasıyla tanınıyor. En çok uygulanan Saraçoğlu kürlerinden birkaç örnek verelim.

  Soğan Kürü

  Kadınlar için kurtarıcı olan bu kür, erken menopoz ya da miyom büyümelerine karşı etkilidir. Adet düzensizliği, rahim duvarında kalınlaşma, çikolata kisti, polikistik over gibi kadın hastalıklarında da çok etkilidir. Soğan kürü adet bitiminden iki gün sonra uygulanmalıdır.  6 ayda bir 15 gün uygulanması tavsiye edilir.

  Soğan kürünü hazırlamak için 1,5 bardak klorsuz suyu kaynatın. Kabuğunu soyduğunuz kahverengi soğanı dörde bölerek suya atın ve ağzı kapalıyken kaynatın. 5 dk. Sonra ocaktan alın. Öğle ve akşam yemeklerinden 15 dk. önce sıcağa yakın ılık olarak için.

  Sperm Kalitesini Arttıran Kür

  Yarım litre kadar suya 6-7 adet keçiboynuzu kırılarak atılır. 7-8 dakika ağır ağır kaynatılır. Altı kapatılınca 20 dakika demlenmesi beklenir. Bu kürün yarısı sabah, yarısı akşam içilir. Spermi olmayan erkekler uygulamamalıdır. İbrahim Saraçoğlu kürleri içinde en çok kullanılanlar bunlardır. 

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Kürleri

  Doktor İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam ve hastalıkların iyileşmesi için çok özel formüller hazırlamaktadır. Herkesin evinde olan veya aktarlarda alabileceği bitkiler ile hazırlanan kürleri ile kişilere birçok kür tarifi vermektedir. Doğal yollarla tedavi edilmesine destek olacak bu kürleri sayesinde birçok kişi şifa bulmuştur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen yaklaşık 300 adet kür bulunmaktadır. Gerek televizyon programları gerekse internet sitesi aracılığı ile bunları kişilerle paylaşmaktadır.

  İbrahim Saraçoğlu Kür Çeşitleri

  Saraçoğlu tarafından önerilen kürler arasında birçok çeşitli kür bulmak mümkündür. Kadın hastalıkları ve hamile kalmak için önerdiği soğan kürü ve incir kürü en sık bilinen kürleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra İbrahim Saraçoğlu kürleri, cilt bakım kürleri, erkeklere özel kürler, kadın hastalıklarına özel kürler, saç bakımı kürleri, yorgunluk kürleri, çocuklar için uygulanabilecek kürler, diğer hastalıklar için kürler gibi birçok gruba ayırmak mümkündür.

  Bitkisel Kürleri

  Bitkisel sağlık, doğal yöntemlerle tedavi denildiğinde son yıllarda akıllara Dr. İbrahim Saraçoğlu gelmektedir. İbrahim Saraçoğlu lavantanın Hepatit B ve Hepatit C üzerindeki faydalarını tüm dünyaya kanıtlaması ile tanınmaktadır. Bunun gibi birçok ölümcül hastalık, sağlık problemi, güzellik ve cilt bakımı için sayısız kür tarifi vermektedir.

  Prostat problemine karşı oluşturmuş olduğu brokolinin etkilerini ortaya koyarak, tüm dünyaya kanıtladığı koruyucu formülü ile de büyük bir üne kavuşmuştur. Saraçoğlu kürleri arasında en sık bilinen sperm sayısını artıran kür, kadınlarda yumurtlamayı ve iltihapları gideren soğan kürü, kolay hamile kalmayı sağlayan kürler halk arasında yaygın olarak kullanılmıştır.

  Sperm sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik en bilindik kürü keçi boynuzu ile hazırlanan kürdür. Bu kür ve soğan kürü, incir kürü sayesinde birçok kişi çocuk sahibi olmayı başarmıştır.

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa sincik haber yeni havalimanı