Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
<

Bitkisel Sağlık


 • İzmir Medikal Hemşire Forması

  Çalışanlar için her zaman forma ve önlük gerekli ve elzem olmasından dolayı, sadece hastaneler değil, fabrikalarda bile bu gibi iş elbiselerinin büyük önemi bulunmaktadır. İşletme içerisinde tek renk yerine farklı renklerin tercih ediliyor olması ve böylelikle birimlerin de ayrılmasının daha kolay olmasından dolayı, işletmelerin çözüm ihtiyaçlarını profesyonel hizmet veren firmalar olmaktadır. Bu sayede en uygun fiyatlar ile istenilen formaları yaptırmanın mümkün olmasından dolayı, sizde ihtiyaçlarınızı buna göre giderebilir ve her zaman en iyi şekilde formalarınızı yaptırabilirsiniz. Tabi ki bu tarz iş elbiselerinin mimarının hiç kuşkusuz hemşire forması olmasından dolayı, istediğiniz özelliklerde formaları bulabileceğiniz İzmir Medikal ile artık rahatlıkla forma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Renk, model ve istenilen ölçülerde cerrahi forma işlerinizi halleden firma sayesinde, en iyi formaları yaptırabileceksiniz. Özel dikimin yanı sıra, hazır hemşire forması da alarak ve hatta internet üzerinden www.izmirmedikal.com.tr internet sitesini kullanarak rahatlıkla sipariş verebileceğiniz için, artık sabo terlik dahi almak her anlamda daha kolay ve daha etkili olacaktır.

  Özel Cerrahi Forma 

  Siteleri üzerinden de görülebileceği gibi, her modelde ve renkte hemşire forması yaptıklarından dolayı, bu formaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay yıkanabilir olması ve formunu korumasından dolayı, basit bir ütüleme ile istenilen düzlüğe kavuşacak olması ve ayrıca özel kir tutmayan yapısı ile uzunca bir süre rahatlıkla giyebileceğiniz için, artık cerrahi forma ve sabo terlik için sizde işlerinizi firma ile rahatlıkla halledebilir ve böylelikle iş elbiselerinizi satın alabilir ya da yaptırabilirsiniz.

  Hemşire Forması Fiyatları

  En uygun fiyatlar ile işlerinizi yapan İzmir Medikal sayesinde hemşire forması yaptırmak çok daha kolay olacağından dolayı ve özellikle her renkte özel kumaşlı formalar bulabileceğiniz için, artık cerrahi forma işlerinizde kaliteli hizmetleri alabilir ve en uygun fiyatlara forma yaptırabilirsiniz. İnternet siteleri üzerinden forma özelliklerini ve fiyatları alabilir ve artık istediğiniz sayıda formaya en uygun fiyatlar ile sizde sahip olabilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • Vichy Dercos Aminexil Clinical

   

              Saç dökülmesi sorunu birçok kişinin baş belasıdır. Özgüven eksiliği oluşturan bir sorundur. Bununla ilgili estetik cerrahi müdahalelerin yanı sıra, acısız olmasıyla daha çok tercih edilen, harici uygulanan dermatolojik ürünler de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Piyasaya çıkarılan bu ürünlerden klinik araştırmalarıyla kullanıcıların tam not verdiği  Vichy Dercos Aminexil Clinical öne çıkmaktadır.

   

   Saç Dökülmesi Nedenleri

   

   -Saç dökülmelerinin nedenlerinin en bilineni aileden geçen kalıtımsal faktörlerdir. Anne ya da babanız bu sorunu yaşıyorsa size görülme olasılığı da yükselir. Erken yaşlarda saçlar dökülmeye başlar.

   -Hormonal nedenler. Erkeklerde testosteron hormonunun fazlalığı, kadınlarda da östrojen hormonu eksikliği saç dökülmesine yol açar. Bu hormonlar saç köklerinde yağ, toz gibi dış etkenlerle birleşip dökülmeye sebebiyet verir.

   -Strese bağlı hastalıklar.

   -Hızlı kilo kaybı

   -Yetersiz ve dengesiz beslenme tüm vücutta olduğu gibi saçlarda da olumsuz etkiye neden olur.

   -Vitamin eksiklikleri

   -Kansızlık

   -Kadınlarda menopoz

   -Saça yapılan çok yıpratıcı uygulamalar şeklinde özetlenebilir.

   

   Vichy Dercos Aminexil Clinical Saç Dökülmesini Nasıl Önler

   

   -İçerdiği aminexil saç köklerini beslemeye yardımcı olur.

   -SPF 94 saçların incelmesinin önüne geçerek güçlendirir.

   -Arjinin saçların doğal uzama sürecine katkı yapar. Vücudun doğal olarak üretemediği bir çeşit yağdır.

   -Octeine saç derisinde dengeyi sağlar

   -Termal su, olumsuz hava koşullarına karşı saçı dayanıklı kılar.

   -En hassas saç derisinde bile uygulamaya uygundur.

   

   Vichy Dercos Aminexil Clinical Kullanımı

   

              İçindeki aplikatörü ( uygulama çubuğu ) kapağı kapalı halde duran şişeye bastırarak yerleştirin. Şişenin dik durmasına özen gösterin. Aplikatörün şişeye tam oturduğundan emin olun. Pompasına baskı uygulandığı zaman akacak şekilde sabit olmasına dikkat edin. Düzgünce yerleştiğine emin olduktan sonra, saç diplerine masaj yaparak uygulama yapabilirsiniz. Saçlarınızın kuru ya da ıslak olması fark etmez. Uygulamadan sonra saçlarınızı yıkamayın. Kullanımdan sonra aplikatörü durulayın.

   

              Tavsiye edilen uygulama miktarı 6 hafta boyunca günde bir şişedir. Kullanıcı yorumlarını da göz önüne alırsak ürün gayet başarılıdır. Cerrahi bir müdahale olmadan, acısız, zahmetsiz sadece masaj yaparak saçlardaki dökülmenin önüne geçilebilmekte ve saç derisini güçlendirdiği için yeni saç çıkmasına zemin hazırlamaktadır.

  https://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-aminexil-pro-erkek

   

   

  Devamı.. »
 • Bekleme Koltukları

  Kamu kuruluşları, hastaneler ve bekleme salonların çeşitli koltuk modellerine yer verildiği açıktır. Gerek tekli gerekse 2 ya da 3 koltuğun bir araya gelmesi halinde farklı modellerin sunulması söz konusudur. Bekleme koltukları için her geçen gün farklı modellere yer verilir. Örneğin sehpalı olarak da karşınıza çıkacaktır. Bu tarz modellerin;

  • Genel olarak 2'li koltuklar çerçevesinde üretimlerine yer verilir.
  • 2 koltuk arasında ufak bir sehpa işlevi gören metal yapıya yer verilir.
  • Kimilerinin plastik ya da ahşap üzerinden de koltuk ile sehpa çalışmalarına yer vermesi söz konusudur.
  • Ayakların ise sadece koltuklardan ya da bir tane de sehpa üzerinden aşağıya inmesi esas alınıyor.

  Bekleme Koltuklarında Kolçak Özellikleri

  Lobi koltukları adına ergonomik araştırmalarında bulunmanız önemlidir. Nitekim bel ya da boyun desteğinin olması ve ergonomik tasarımlara yer verilmesi kişilerin rahat etmesini sağlar. Bu duruma bağlı olarak da çoğu hastaneler ya da bekleme salonların rahat işleve sahip koltukların sunulması söz konusudur. Bunun yanı sıra kolçaklar üzerinden de rahatlık incelemelerinde bulunmanız faydalı olacaktır. Özel yumuşak kolçakları çerçevesinde üretilen koltukların daha fazla ilgi gördüğünü de belirtmek gereklidir. Bunun akabinde göze hoş gelmesi adına soft deri kılıfların da kullanılması söz konusudur. Aynı zamanda esneme özelliği bulunan daha konforlu Misafir lobi koltuklarından yana da ilerlemek mümkün.

  Deri Misafir Koltukları Hakkında

  Koltuk üretimlerinde kullanılan derilerin kaçıncı sınıf olduğuna göz atmak gerekir. Öyle ki bazılarının çok sert olmasından kaynaklı rahatlık hissi vermediği açıktır. Bunun yanı sıra soft deri kaplamaların mevcut olduğu bekleme koltukları daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Fiyat aralıkları da belirli sınıflar çerçevesinde karşınıza çıkacaktır. Burada deri olarak üretilen koltukların;

  • Hem genişlik hem de derinlik ebatlarına yönelik incelemelerde bulunmanız faydalı olacaktır.
  • Oturum ve kendi öz yüksekliğinin de göz önünde bulundurulması isteniyor.
  • Döküm sünger olarak sunulan deri koltukların çoğu kurum ya da kuruluşta karşınıza çıkması da söz konusudur.
  • Kol yapılarının ise özellikle de maliyetin düşmesi açkısından plastik olarak üretimlerine yer verilir. 

   

  Bekleme koltukları hakkında daha fazla bilgi ve fiyatlar için : http://www.sandalyedeposu.com/bekleme-koltuklari/  adresini ziyaret edebilir yüzlerce modelden size uygun olanı seçebilir ve renklerini kendi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz.

   

  Devamı.. »
 • Nutraxin Omega 3

   

              Doğmamış yağ türünden olan omega 3 vücut için gerekli yağlardandır. İnsan vücudunun biyolojik yapısı gereği dışardan alınması gereken bu yağ en çok somon balığında bulunmaktadır. Ancak her zaman balık tüketimi mümkün olamayacağı için kapsül şeklinde nutraxin omega 3almak faydalı olmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde yer alan kuenzim ve Q10 sayesinde yaşlanma etkilerini geciktirmektedir. Yumuşak şekilde olan kapsül kolaylıkla yutulmaktadır. İçeriğindeki jelatin sığırdan olduğu için helalliği konusunda her hangi bir soru işaretine neden olmamaktadır.

   

   Omega 3’ün Mucizevi Faydaları Nelerdir?

   

              Omega 3 asitlerinin beyinden cilde vücudun birçok organına faydası olduğu kanıtlanmıştır. Sadece fizyolojik değil psikolojik faydaları da bulunmaktadır. Depresyonun azaltılması yönünde olumlu etkileri bulunmaktadır. Çağımızın en büyük sorunlarından olan Alzheimer ve unutkanlık hastalıklarına karşı faydalıdır. Anne karnındaki bebeklerin beyin gelişiminin sağlıklı olması için hamilelerin yeterince omega 3 alması gerekmektedir. Göz sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır. Hayati öneme sahip olan akciğer hastalıklarının riskini azaltmak konusunda faydaları bulunmaktadır. Felç riskine karşı, kalp ve damar hastalıklarının oluşumuna karşı omega 3 vücudun ihtiyacını karşılamaya yönelik alınmaktadır. Kas hastalıkları, bazı romatizmal hastalıklar üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Nutraxin omega 3’ü yetişkinler günde iki kez alarak günlük omega 3 gereksinimini karşılamaktadır. Ayrıca vücuda zararlı olan sentetik maddeler koruyucular ve renklendiriciler kullanılmadığı için vücuda hiçbir zararı bulunmamaktadır.

   

   Omega 3 Yanlış Dozda Alındığında Zararı Var mıdır?

   

              Omega 3’ün vücut için günde ne kadar alınması gerektiği konusunda kesin bir rakam olmamakla birlikte 500 mg civarında gerekli olmaktadır. Her vücudun yapısı farklı olduğu için doktor kararına göre doz belirlenmektedir. Kolestrol hastalarında ve başka hastalıklara sahip kişilerde doz farklı olmaktadır. Anne adaylarının bebeğin gelişimi açısından farklı bir dozda alması gerekebilir. Bu açıdan doktor tavsiyesine uygun olarak almak faydalı olmaktadır. Yetersiz olması nedeni ile sakat doğumların oluşma riski bulunmaktadır. Ancak fazla alındığı zaman vücut için zararlı olan bazı ağır metallerin birikmesi söz konusu olmaktadır. Bu açıdan omega 3 desteği alırken epa ve dha içeriği göz önünde bulundurularak omega 3 desteği alınmaktadır.

   

  https://www.dermoeczanem.com/nutraxin-omega-3-balik-yagi-2000-mg-60-softgel

   

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Kürleri

  Türk kimya profesörü olan İbrahim Saraçoğlu, uyguladığı bitkisel tedaviler ile tanınmaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da tanınan bir kişiliktir. Prostat ve hepatit hastalıkları için geliştirdiği kürler dünyada bir ilk olduğu için büyük yankı uyandırmıştır. Prostat için brokoli kürü geliştiren Saraçoğlu, hepatit B ve C hasatlıkları için de lavanta kürü geliştirmiştir.

  Yüzü aşkın patent alan Saraçoğlu, hastalıklara bitkisel tedavi yöntemleri sunmasıyla tanınıyor. En çok uygulanan Saraçoğlu kürlerinden birkaç örnek verelim.

  Soğan Kürü

  Kadınlar için kurtarıcı olan bu kür, erken menopoz ya da miyom büyümelerine karşı etkilidir. Adet düzensizliği, rahim duvarında kalınlaşma, çikolata kisti, polikistik over gibi kadın hastalıklarında da çok etkilidir. Soğan kürü adet bitiminden iki gün sonra uygulanmalıdır.  6 ayda bir 15 gün uygulanması tavsiye edilir.

  Soğan kürünü hazırlamak için 1,5 bardak klorsuz suyu kaynatın. Kabuğunu soyduğunuz kahverengi soğanı dörde bölerek suya atın ve ağzı kapalıyken kaynatın. 5 dk. Sonra ocaktan alın. Öğle ve akşam yemeklerinden 15 dk. önce sıcağa yakın ılık olarak için.

  Sperm Kalitesini Arttıran Kür

  Yarım litre kadar suya 6-7 adet keçiboynuzu kırılarak atılır. 7-8 dakika ağır ağır kaynatılır. Altı kapatılınca 20 dakika demlenmesi beklenir. Bu kürün yarısı sabah, yarısı akşam içilir. Spermi olmayan erkekler uygulamamalıdır. İbrahim Saraçoğlu kürleri içinde en çok kullanılanlar bunlardır. 

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa sincik haber yeni havalimanı