Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
<

Son Makaleler


 • İbrahim Saraçoğlu Öksürük Kürü Nedir?

  Bazen hastalıktan bazen çevresel etkenden öksürük krizine gireriz. Özellikle uyumak için yattığımızda daha da artan öksürük krizleri adeta psikoloji bozacak derecede çoğalabilmektedir. Öksürük deyip geçmeyin, çünkü öksürüğünde birçok çeşidi vardır. Üstelik tüm bu öksürük çeşitleri için farklı İbrahim Saraçoğlu öksürük kürü tarifleri bulunmaktadır.

  İbrahim Saraçoğlu Öksürük Kürü Ve Çeşitleri Nelerdir?

  Kış aylarının salgın hastalıklarından olan öksürük birçok çeşidi ile etrafımızda dolaşmaktadır. Öksürük çeşitlerinde kuru öksürük, balgamlı öksürük, üst solunum yolları enfeksiyonuna bağlı öksürük, bronşit ve boğaz yanmasından olan öksürük gibi daha çok çeşidi vardır. Bu öksürük çeşitlerinin her biri için farklı İbrahim Saraçoğlu öksürük kürü tedavisi tarifleri bulunmaktadır. Her kür tarifinde yer alan malzemeler tamamen bitki ve sebzelerden oluşmaktadır.

  İbrahim Saraçoğlu Öksürük Kürü Tarifleri Nasıl Yapılır?

  Birçok çeşidi olan öksürük kürlerinde yer alan İbrahim Saraçoğlu öksürük kürü tarifleri ve tedavisi yapmadan önce mutlaka öncelikli olarak doktorunuza görünmeniz gerektiğini tekrar hatırlatırız.  Şimdi gelelim öksürüğü tedavi edici tariflere;

  • Kuru öksürük: Yarım bardak sütü cezve koyalım. Sonra içine 5-6 adet hatmi çiçeği atıp 1 taşım kaynatalım. Ilık olarak günde 2 sefer tüketelim. Özellikle çocuklar için ideal tariftir.

   

  • Balgamlı öksürük: 1,5 bardak suyu tencereye koyup içine 5–6 adet keçiboynuzu ufak parçalarda kırarak içine atalım, 7–8 dk kaynatalım, ılık olarak günde 2 sefer tüketelim.

   

  • Üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı öksürük:  1,5 su bardağı suya sarı soğanı 4’e bölüp tencereye atarak 5 dk kaynatalım, günde 2 sefer ılıktan sıcak olacak şekilde içelim.

   

  • Bronşit ve yanmalara bağlı öksürük: 1,5 su bardağı suya 1 avuç lavanta atarak biraz kaynatıp salona koyalım. Havayı temizleyip arındıracaktır.
  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Kürleri

  Doktor İbrahim Saraçoğlu, sağlıklı yaşam ve hastalıkların iyileşmesi için çok özel formüller hazırlamaktadır. Herkesin evinde olan veya aktarlarda alabileceği bitkiler ile hazırlanan kürleri ile kişilere birçok kür tarifi vermektedir. Doğal yollarla tedavi edilmesine destek olacak bu kürleri sayesinde birçok kişi şifa bulmuştur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen yaklaşık 300 adet kür bulunmaktadır. Gerek televizyon programları gerekse internet sitesi aracılığı ile bunları kişilerle paylaşmaktadır.

  İbrahim Saraçoğlu Kür Çeşitleri

  Saraçoğlu tarafından önerilen kürler arasında birçok çeşitli kür bulmak mümkündür. Kadın hastalıkları ve hamile kalmak için önerdiği soğan kürü ve incir kürü en sık bilinen kürleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra İbrahim Saraçoğlu kürleri, cilt bakım kürleri, erkeklere özel kürler, kadın hastalıklarına özel kürler, saç bakımı kürleri, yorgunluk kürleri, çocuklar için uygulanabilecek kürler, diğer hastalıklar için kürler gibi birçok gruba ayırmak mümkündür.

  Bitkisel Kürleri

  Bitkisel sağlık, doğal yöntemlerle tedavi denildiğinde son yıllarda akıllara Dr. İbrahim Saraçoğlu gelmektedir. İbrahim Saraçoğlu lavantanın Hepatit B ve Hepatit C üzerindeki faydalarını tüm dünyaya kanıtlaması ile tanınmaktadır. Bunun gibi birçok ölümcül hastalık, sağlık problemi, güzellik ve cilt bakımı için sayısız kür tarifi vermektedir.

  Prostat problemine karşı oluşturmuş olduğu brokolinin etkilerini ortaya koyarak, tüm dünyaya kanıtladığı koruyucu formülü ile de büyük bir üne kavuşmuştur. Saraçoğlu kürleri arasında en sık bilinen sperm sayısını artıran kür, kadınlarda yumurtlamayı ve iltihapları gideren soğan kürü, kolay hamile kalmayı sağlayan kürler halk arasında yaygın olarak kullanılmıştır.

  Sperm sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik en bilindik kürü keçi boynuzu ile hazırlanan kürdür. Bu kür ve soğan kürü, incir kürü sayesinde birçok kişi çocuk sahibi olmayı başarmıştır.

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa sincik haber yeni havalimanı