Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Son Makaleler


 • Nutraxin Omega 3

   

              Doğmamış yağ türünden olan omega 3 vücut için gerekli yağlardandır. İnsan vücudunun biyolojik yapısı gereği dışardan alınması gereken bu yağ en çok somon balığında bulunmaktadır. Ancak her zaman balık tüketimi mümkün olamayacağı için kapsül şeklinde nutraxin omega 3almak faydalı olmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde yer alan kuenzim ve Q10 sayesinde yaşlanma etkilerini geciktirmektedir. Yumuşak şekilde olan kapsül kolaylıkla yutulmaktadır. İçeriğindeki jelatin sığırdan olduğu için helalliği konusunda her hangi bir soru işaretine neden olmamaktadır.

   

   Omega 3’ün Mucizevi Faydaları Nelerdir?

   

              Omega 3 asitlerinin beyinden cilde vücudun birçok organına faydası olduğu kanıtlanmıştır. Sadece fizyolojik değil psikolojik faydaları da bulunmaktadır. Depresyonun azaltılması yönünde olumlu etkileri bulunmaktadır. Çağımızın en büyük sorunlarından olan Alzheimer ve unutkanlık hastalıklarına karşı faydalıdır. Anne karnındaki bebeklerin beyin gelişiminin sağlıklı olması için hamilelerin yeterince omega 3 alması gerekmektedir. Göz sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır. Hayati öneme sahip olan akciğer hastalıklarının riskini azaltmak konusunda faydaları bulunmaktadır. Felç riskine karşı, kalp ve damar hastalıklarının oluşumuna karşı omega 3 vücudun ihtiyacını karşılamaya yönelik alınmaktadır. Kas hastalıkları, bazı romatizmal hastalıklar üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Nutraxin omega 3’ü yetişkinler günde iki kez alarak günlük omega 3 gereksinimini karşılamaktadır. Ayrıca vücuda zararlı olan sentetik maddeler koruyucular ve renklendiriciler kullanılmadığı için vücuda hiçbir zararı bulunmamaktadır.

   

   Omega 3 Yanlış Dozda Alındığında Zararı Var mıdır?

   

              Omega 3’ün vücut için günde ne kadar alınması gerektiği konusunda kesin bir rakam olmamakla birlikte 500 mg civarında gerekli olmaktadır. Her vücudun yapısı farklı olduğu için doktor kararına göre doz belirlenmektedir. Kolestrol hastalarında ve başka hastalıklara sahip kişilerde doz farklı olmaktadır. Anne adaylarının bebeğin gelişimi açısından farklı bir dozda alması gerekebilir. Bu açıdan doktor tavsiyesine uygun olarak almak faydalı olmaktadır. Yetersiz olması nedeni ile sakat doğumların oluşma riski bulunmaktadır. Ancak fazla alındığı zaman vücut için zararlı olan bazı ağır metallerin birikmesi söz konusu olmaktadır. Bu açıdan omega 3 desteği alırken epa ve dha içeriği göz önünde bulundurularak omega 3 desteği alınmaktadır.

   

  https://www.dermoeczanem.com/nutraxin-omega-3-balik-yagi-2000-mg-60-softgel

   

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Kürleri

  Türk kimya profesörü olan İbrahim Saraçoğlu, uyguladığı bitkisel tedaviler ile tanınmaktadır. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da tanınan bir kişiliktir. Prostat ve hepatit hastalıkları için geliştirdiği kürler dünyada bir ilk olduğu için büyük yankı uyandırmıştır. Prostat için brokoli kürü geliştiren Saraçoğlu, hepatit B ve C hasatlıkları için de lavanta kürü geliştirmiştir.

  Yüzü aşkın patent alan Saraçoğlu, hastalıklara bitkisel tedavi yöntemleri sunmasıyla tanınıyor. En çok uygulanan Saraçoğlu kürlerinden birkaç örnek verelim.

  Soğan Kürü

  Kadınlar için kurtarıcı olan bu kür, erken menopoz ya da miyom büyümelerine karşı etkilidir. Adet düzensizliği, rahim duvarında kalınlaşma, çikolata kisti, polikistik over gibi kadın hastalıklarında da çok etkilidir. Soğan kürü adet bitiminden iki gün sonra uygulanmalıdır.  6 ayda bir 15 gün uygulanması tavsiye edilir.

  Soğan kürünü hazırlamak için 1,5 bardak klorsuz suyu kaynatın. Kabuğunu soyduğunuz kahverengi soğanı dörde bölerek suya atın ve ağzı kapalıyken kaynatın. 5 dk. Sonra ocaktan alın. Öğle ve akşam yemeklerinden 15 dk. önce sıcağa yakın ılık olarak için.

  Sperm Kalitesini Arttıran Kür

  Yarım litre kadar suya 6-7 adet keçiboynuzu kırılarak atılır. 7-8 dakika ağır ağır kaynatılır. Altı kapatılınca 20 dakika demlenmesi beklenir. Bu kürün yarısı sabah, yarısı akşam içilir. Spermi olmayan erkekler uygulamamalıdır. İbrahim Saraçoğlu kürleri içinde en çok kullanılanlar bunlardır. 

  Devamı.. »
 • Diş Estetiğinin Aranılan Adresi Hospitadent

  Dişlerimizin fonksiyonel açıdan tam işlevli olması ve doğal sağlığına kavuşması kadar şüphesiz ki diş; estetik açıdan da büyük öneme sahip. Rahatça gülümsemenin, konuşmanın, yaratılmak istenen hem prestijli hem de güzel görüntünün anahtarı olan dişler için ise güvenebileceğiniz diş tedavisi imkânlarının neler olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Diş tedavisinin ve estetik uygulamaların güvenilir merkezi Hospitadent ailesi olarak yanınızdayız.

  Diş estetik görünümüne yönelik uygulamalar

  Son dönemin en çok tercih edilen hem yenilikçi hem de teknolojik uygulamaları ile aradığınız hizmeti sizlere sunmak için bekleyen Hospitadent’in diş estetiği alanındaki uygulamaları, yalnızca görsel değil fonksiyonel anlamda da aradığınız etkiyi bulmanızı sağlayacak.

  Pembe estetik yöntemi diş etlerinde yalnızca aynı seviyede görünen dişler değil, simetrik duran bir diş eti yapısına da sahip olmanın önemi üzerinde durulmaktadır. Bu amaçla diş etlerinin yanı sıra klinik değerlendirmeler ile kemik yapısı da incelenen hastalarımıza tercihen lazer yöntemi ile müdahalede bulunulur. Diş estetik görüntüsü ile sizlere bambaşka bir gülüş ve güzellik kazandırırken aynı zamanda artık daha sağlıklı bir ağza da mümkün olmanın en yenilikçi yollarından birini keşfetmiş olabilirsiniz.

  Bir diğer örnek olarak verilebilecek uygulamamız olan estetik diş dolgusuise diş renginden şikayetçi olanlara ışık ile istenilen rengi vermeyi amaçlar. Tedavilerimizin her birinde olduğu gibi minimum diş kaybı ile maksimum başarı vaat eden bu yöntemde ise yalnızca daha iyi bir  diş rengi değil; kalıcı bozuklukların dolgu ile doldurulması, çürük ve kırık onarımı, diş boyunda uzatma, dişler arası boşlukları kapatma gibi birçok farklı hedefe başarı ile ulaşılır.

  Uzun süreli etki ve yenilikçi çözümler bir arada

  Yalnızca 15 ila 60 dakika arasında bir süre içerisinde yepyeni dişlere sahip olmanızı vaat eden yöntemlerimizin yanı sıra teknolojinin en iyi şekilde değerlendirildiği dijital diş hekimliği ya da lazerle diş estetik tedavisi gibi birçok farklı yöntemle de hizmet vermekteyiz. Kısa sürede etkisi elde edilen yöntemlerin yanı sıra diş teli ve ortodonti alanında da hizmet sunuyoruz.

  Diş estetik açıdan birçok farklı sorunlar yaşatabilen, ancak bir o kadar büyük önem taşıyan bir yapı. İster uzun süreli tedaviler, ister teknolojinin temel alındığı yenilikçi tedaviler olsun, sizin için yapılan kapsamlı değerlendirme sürecinin sonrasında önerilecek olan en uygun uygulamanın gerçekleştirilmesi aşamasında da kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile Hospitadent ailesi olarak yanınızdayız. 

  Devamı.. »
 • Benev Ürünleri

  Benev, Amerika’da yalnızca doktor ve plastik cerrahların kiniklerinde bulunan bilimsel ve dermokozmetik bir markadır. Benev’in felsefesi “cildin doğal ritmini bozmadan, cilt problemlerinin azalmasına yardımcı olmaktır.” GMP Teknolojisi yani üst düzey üretim teknolojisi ve kalite anlayışı ile üretilen ürünlerin sonuç odaklı olması ve etken maddelerde kaliteli esterler kullanılması, bilim adamları, dermatoloji alanın yararlı olabilecek çözümler üretmesi ile üst düzey bir kalite ve sonuç odaklı olan ürünleri ile profesyonel bir şekilde tüketiciye sunulmaktadır. Benev markası, aynı ürün üzerinde oynayarak, bir sonraki sezonda yeniden bir ürün üretmiş gibi göstererek piyasaya sunmak yerine yeni ürün ürettikleri zaman çita yükseltilerek kategori değiştirilmektedir. Örneğin Growth Factor kategorisi gibi. Bundan dolayı da Benev felsefelerinden tüketiciyi ilgilendirecek anlayışlardan biri de “tüketicinin ihtiyacı olan her şeyi verir ve ihtiyacı olmayan hiçbir şeyi vermez” anlayışı bulunmaktadır.

  Benev ürünleri; Hyaluronic Acid, Titanium Dioxide, Skin Stamp, Squalane, Yağda Çözülen C Vitamini (Tetrahexyldecyl Ascorbate), Büyüme Faktörleri gibi insan sağlığına yararlı olan etken maddeleri ve ürünleri Dünya’da ilk olarak üretmiştir. Ayrıca bu konuda da bilimsel olarak fazlasıyla öne çıkmış bir markadır. Benev markası felsefe olarak da daima bilimin ışığı altında, yalnızca ürün satışıyla değil eğitim, kalite, doğru bilgi ve bir yaşam tarzı vermektedir. Çünkü Benev ürünleri kalitedir, güvendir ve yaşam tarzıdır.

  Benev ürünleri, cildinizin doğal ritmini hiçbir şekilde bozmadan cilt problemlerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Bilimsel dermokozmetik markası Benev, cilt görünümünü yapılandırarak zayıflamış cildi çevresel faktörlere karşı güçlendirerek cildin nem ve lipid seviyesini dengeler. Tüm bunlar dışında fazla yağdan ve kirden dolayı tıkanan gözenekleri açarak cildi temizlemek ve arındırmak Benev’in hedefleri arasındadır. Benev ürünleri içerisinde temizleyiciler, nemlendiriciler, c vitamin ürünleri, anti age bakım ürünleri ve diğer tüm cilt bakım ürünleri yer almaktadır.

  Benev markası ürün yelpazesine yeni olarak vitamin C-20 serumunu da eklemiştir.  Ürünün etki alanı cildi sıkılaştırma ve canlandırmadır. Serum tüm cilt tipleri için en çok da normal, kuru ve hassas ciltler için uygundur. Ürün C vitamininin en saf ve yağda çözülen formunu içermektedir.  Cildi sıkılaştırırken ve aynı zamanda da cildi ışıldatır.  Benev markasının C-20 serumu yıpranan yaşlı ciltlere ve bu şekilde görünen ciltlere karşı etkisi fazlaca yüksek olan muhteşem ve özel bir üründür. Ürün gözaltı morluklarını azaltmaktadır. Benev ürünleri ve özellikle c-20 serumu ciltteki ton bozukluklarını da düzeltme etkisi bulunmaktadır. Ürünün kullanım şekli 3-4 damla kadar ürünün yüz ve boyun bölgesine uygulanmasından ibarettir. Ürünü bu şekilde sürdükten sonra nemlendirici serum da kullanırsanız ürünün etkisi daha da pekişecektir. Ürününüzü genellikle akşam veya yatmadan önce uygularsanız daha iyi sonuç alacaksınızdır.

  Benev ürünleri içerisinde yine fazlaca tercih edilen bir diğer ürün Benev Hyaluronic Hydration Cream’dir. Ürünün etki alanı nemlendirmedir. Normal kuru veya karma bir cildiniz var ise bu ürün tam size özel bir nemlendirme sağlamaktadır. Ürün en çok kuru ciltler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü kuru ciltleri için benzersiz bir içeriğe sahiptir. Benev ürünleri cildinizi rahatlatırken aynı zamanda da pürüzsüzleştirmektedir. Botanikal bitkisel ekstrelerle cildinizi nemlendirerek beslemektedir. Ürünü gerektiği gibi ve düzenli olarak kullanmanızın sonucunda anti-aging etkisi gösterdiği de görülmektedir. Ürünün kullanım şekli günde 3-4 damla kadar masaj şeklinde uygulanmasıdır. Tüm yüzünüze güvenle ve sabah akşam olmak üzere günde iki kere uygulayabilirsiniz. Benev ürünleri cildinizin yapısını düşünerek tamamen cildinize uyumlu ürünler üretmektedir.

  https://www.dermoeczanem.com/benev

  Devamı.. »
 • Penis Kalınlaştırmanın Yolları

  Cinsel sağlık sorunları günümüz çiftlerinin korkulu rüyası olarak tabir edilmektedir. Yaşanan cinsel ilişkilerin istenilen boyutlarda yaşanmasına müsaade etmeyen bu sorunlar tedavi edilmediğinde farklı sorunları da beraberinde getirmektedir. Özelikle bu sorunlar arasında penis küçüklüğüne ayrı bir parantez açabiliriz.

  Penis küçüklüğü cinsel ilişkileri doğrudan etkilemekle kalmaz iki tarafında tatminsizlik durumuyla karşı karşıya gelmesine neden olur. Her ne kadar erkek tarafından şikâyetçi olunan bir konu olarak bilinse de bir o kadar da bayanlarında bu sorundan nasibini aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Eşini düşünen ve mevcut ilişkisinden kopmak istemeyen erkekler ise bu soruna dur demek için penisini uzatıp kalınlaştırmanın yollarını aramaktadır. Penis kalınlaştırmanın yolları arasında büyütücü kremler, büyütücü haplar ve büyütücü pompalar yer almaktadır. Bilhassa yakın zamanda üretilen PeniXL büyütücü krem, penis büyütmek ve kalınlaştırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği üründür.

  Hangi Penis Büyütücü Krem Daha Etkili

   

  Birçok erkek penis boyu veya kalınlığı ne olursa olsun, penis büyütmek ve kalınlaştırmak için elinden geleni ardına koymaz. Çünkü her zaman daha kalın ve büyük bir penis sahip olmak erkeklik duygusunu maksimum seviyelere çıkartmaktadır. Bu istek doğrultusunda hareket eden erkekler en etkili penis büyütme yolu olan büyütücü kremler arasından hangi ürünü tercih edeceğini bilemezler.

  Penis büyütücü krem alıyorken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar yer almaktadır. İlk olarak alacağınız ürünün bakanlık tarafından onaylı olması gerekmektedir. Kesinlikle kimyasal değil bitkisel içerikli ürün tercih edilmeli ve sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmamalıdır. Sizlere belirttiğim tüm bu özellikleri kapsayan PeniXL penis büyütücü kremi tavsiye edebilirim.

  Orijinal PeniXL Büyütücü Krem Siparişi

   

  İrlanda menşeili PeniXL büyütücü krem HBT İthalat A.Ş. aracılığıyla ülkemize getirilmektedir. Sektörde zirve firma olan HBT İthalat A.Ş. yaklaşık olarak 7 yıldır bu görevi üstlenerek pek çok erkeği bu sorundan tamamen kurtarmıştır.

  Eğer sizde orijinal PeniXL büyütücü krem siparişi vermek istiyorsanız https://www.buyutucukremci.com/penis-buyutucu-siparis-formu/ internet adresini kullanarak veya 0546 440 0900 numaralı telefonu arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda telefon veya canlı destek operatörü sayesinde kafanızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

  Devamı.. »
RSS