Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Son Makaleler


 • Geciktirici Hap İle Erken Boşalmayı Önleme

  Geciktirici hap son zamanlarda erkekler tarafından kullanılan ve tamamen olumlu etki görülen bir üründür. Tam adı ile Novagra geciktirici hap olan bu ilaç erken boşalmayı önlemek isteyen erkeklerin ilk tercihi olmuştur. Erken boşalma problemi yüzünden birçok ilişki 1 dakikadan kısa sürede bitmektedir. Tabi anlaşılacağı üzere bu süre asla yeterli değildir. Girilen ilişkiden daha çok zevk almak isteyen çiftler bu süreyi uzatmak isterler. Erken boşalmanın önüne geçmek için ise dediğimiz gibi geciktirici ilaçları tercih ederler. Novagra geciktirici hap ise diğer ürünlere göre daha iyi ve verimlidir. Bu ürünün bu kadar fazla etkili olmasının nedeni içeriğinde asla kimyasal ürün bulundurmamasıdır. Bu hap tamamen doğal besinler yardımıyla üretilmiştir. Novagra geciktirici hapın doğal olması nedeniyle vücuda asla zararı yoktur. Erkekler bir defa bu ürünü denedikten sonra mutlaka tekrardan satın almaktadırlar. Novagra erken boşalmayı önleyen hap piyasada diğer bir adıyla geciktirici tablet olarak ta bilinmektedir. Bu geciktirici hap size 30 kapsül olarak gelir. Bu sayede sizlere daha uzun kullanım sağlamaktadır. Novagra geciktirici hapın fiyatı oldukça ekonomiktir. Piyasadaki diğer ürünlere göre daha ucuz ve verimlidir. Bu hapın diğer bir avantajı ise paket içeriğinde 30 kapsül bulunmasıdır. Yani anlaşılacağı gibi bu sizlere uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Bir defa satın aldığınızda uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

  Novagra Geciktirici Hapı Nasıl Kullanmalıyım

  Novagra geciktirici hap ilişkiye girmeden en az 1 veya 2 saat önce kullanılmalıdır ki vücutta daha iyi yayılıp etkisini göstersin. Geciktirici hapı tüketirken ise daima 1 veya 2 bardak ılık su ile tüketmenizdir. Bol su burada önemlidir. Ayrıca Novagra geciktirici hap zararı olmayan ürünler yardımıyla üretilmiştir. Yani kullanıldığı zaman hiçbir şekilde yan etki gösterip vücuda zarar vermez. Tamamen bitkisel bir haptır. Geciktirici ürünün daha sağlıklı bir şekilde kullanımı hakkında bilgi almak isterseniz de http://www.48saatetkili.com/kullanimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Novagra Geciktirici Hapı Satın Alın

  Novagra geciktirici hap orijinal bir şekilde kendi internet sitesinden satışa sunulmaktadır. Satın alacağınız zaman daima resmi internet sitesini kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer sahte ürünlerin aksine sadece 69 TL’ye sahip olabilirsiniz.

  Devamı.. »
 • Testo Ultra

  Testo Ultra, cinsel performansı arttıran mucizevi bir üründür. Uzmanlar tarafından yoğun çalışmalar sonucunda elde edilen Testo Ultra, cinsel iştahı arttırmakta olup son derece etkili cinsel üründür. Cinsel performansı oldukça üst düzeye çıkaran Testo Ultra, cinsel ilişki süresini de 5-10 dakika dan 35-40 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Pek çok Avrupa ülkesinden sıklıkla tercih edilen Testo Ultra, pek çok star tarafından da kullanılmaktadır. Testo Ultra ile güçlü ereksiyonlar yaşayabilir, hayal ettiğiniz cinsel performansı partnerinize karşı kullanabilirsiniz. Orgazmı %100 kuvvetlendiren Testo Ultra, uzmanlar tarafından geniş çaplı araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Tüm klinik testlerden geçen Testo Ultra, sağlık bakanlığı tarafınca onaylı olup herhangi bir yan etkiye sahip olmadığı kanıtlanmıştır. Dünyanın pek çok ülkesinde yer alan sağlık örgütleri tarafından sağlık sertifikasına layık görülen mucizevi ürün Testo Ultra, %100 doğal bitki ve bileşenlerden elde edilmiştir. Etkisini maksimum seviye de hissettiren Testo Ultra, daha ilk geceden harika bir etki ile partnerinizi şaşırtmanızı sağlıyor.

  Testo Ultra cinsel performans arttırıcı ürün, 5-10 dakika süren cinsel ilişki süresini ortalama 35-40 dakikaya kadar yükseltmektedir. Erkekler için özel olarak geliştirilen mucizevi ürün, partnerinizin daha ilk kullanımda şaşkınlık içerisinde kalmasını sağlıyor. Aynı zaman da öz güveni arttıran Testo Ultra, erken boşalma, sertleşme, penis boyu yetersizliği ve partneri tarafından beğenilmeyen her erkek tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. http://www.orjinaltitanjel.net/testoultra/

  Devamı.. »
 • CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

  Hepimiz gün içerisinde makyaj yapsak da yapmasak da yüzümüzde yağlar ve kirler birikmektedir. Bunlardan da cildimizi arındırmak adına düzenli olarak her akşam cilt temizliğimize özen göstermeliyiz. Eğer ki bu cildimizi temizleme aşamasını atlarsak ve düzenli bir şekilde yapmazsak cildimizde gün içerisinde oluşan ölü hücreler birikir, cildimizi matlaşır veya aşırı yağlanarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu arttırır. Cilt temizleme işlemini akşamları yapacaksanız kesinlikle cilt tipinize uygun olan cilt temizleme ürünleriyle cildinizi temizlemelisiniz. Çünkü doğru bir ürün tercihi cildinizi için çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Eğer cilt tipiniz yağlı ve karma ise yıkama jelleriyle cildinizi temizlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Kuru bir cildiniz var ise de losyon, süt ve özel yağlar içeren yıkama jelleriyle cildinizi temizleyebilirsiniz. Cildiniz sivilce oluşumuna müsait bir cilt ise de ona yönelik cilt temizleme ürünleri kullanmanız gerektiğini unutmayınız. Cildimizi temizlerken hemen hemen hepimizin yaptığı bir yanlış var. O da cildimizi iyice ovaladığımızda cildimizin çok daha iyi bir şekilde temizleneceğini düşünmektir. Cildimizi temizlerken kesinlikle ovalamadan yalnızca ılık su ve cilt temizleme ürünleri ile beraber yavaş bir şekilde masaj hareketleri yaparak kusursuzca temizleyebiliriz. Günümüzde cildimizi ovalamadan, yıpratmadan tek seferde kusursuzca temizleyebileceğimiz cilt temizleme ürünleri de bulunmaktadır. Bunları tercih edersek cildimizi güzelce temizlemiş ve hiç zarar vermemiş oluruz. Ürünü kullanıp yüzümüzü temizledikten sonra ise havlu kâğıtlar yardımıyla beraber hafif hareketlerle nemini alabiliriz.

   Cilt temizleme ürünlerini kullandıktan sonra da dikkat etmemiz gereken bir diğer şey kurularken veya nemini alırken kullanacağımız havlulardır. Unutmamalıyız ki havlular bakteri barındırmaktadırlar. Eğer sivilceli veya sorunlu bir cildiniz var ise havlunuza ve havlu temizliğinize son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların dışında yastık kılıfları da önem taşımaktadır. Yüzünüzü bütün gece koymuş olduğunuz yastık kılıfınız yeterince temiz olmaz ise cildinizdeki problemlerin de önüne geçilemeyebilir. Buna da dikkat etmeniz de yarar olacaktır. Cildinizi temizledikten ve de nemini aldıktan sonra da kesinlikle bir tonik kullanmanızı tavsiye ederim. Kullanacağınız tonik tabi ki yine cilt tipinize uygun olmalıdır.

  Ciltte gün içerisinde biriken kir, makyaj, ölü deri, temizleyici artıkları gözeneklerinizi tıkamaktadır. Gözeneklerinizi tıkayarak gözeneklerinizi daha fazla genişletmesinde etkili olurlar. Bu sebeple de cilt temizleme ürünleri yardımıyla gözeneklerinizdeki kiri temizleyerek genişlemelerine engel olabilirsiniz.

  Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise göz çevrenize de makyaj uygulayıp uygulamamanızdır. Eğer ki göz çevrenize de makyaj uyguluyor iseniz kesinlikle göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş olan cilt temizleme ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu tercihin sebebi de kirpiklerinizin dökülmemesi ve göz çevrenizin de zarar görmemesi içindir. Makyajınızı temizlerken en çok dikkat etmeniz gereken şey ise kirpiklerinizde rimel kalıp kalmamasıdır. Eğer kalırsa kirpikleriniz dökülebilir, kirpik dibi iltihapları görülebilir veya göz çevrenizde de erken çizgilenme meydana gelebilmektedir.

  Cilt temizleme ürünlerini kullanıp cildinizi kusursuzca temizledikten sonra da cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem uygulamayı da ihmal etmemelisiniz. Nemlendiricileri aşırıya kaçmadan parmak uçlarınıza alarak, hafifçe yukarı doğru masajlar yardımıyla cildinize uygulamalısınız. Cilt temizlerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey cilt tipinize uygun ürünleri tercih etmektir. Yanlış ürünler cildinize fazlasıyla zarar verecektir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise cildinizi korumak için mevsim ne olursa olsun dışarı çıkmadan yaklaşık olarak on-yirmi dakika kadar önce güneş kremi uygulamaktır. Güneş kremi cildinizin erken yaşlanmasına da engel olacak, sizi genç gösterecektir.

  https://www.dermoeczanem.com/cilt-temizleme-urunleri

  Devamı.. »
 • Yağlı ve Karma Ciltler İçin Önemli Tavsiyeler

  Yağlı ciltlerle başa çıkmak çok güçtür bu can sıkıcı duruma özel de yaz aylarında daha ön planda olacağı için daha dikkatli olun yazısı daha dikkatli bir şekilde bakıma almanız gerekir. Yağlı bir cilt güneşe çıktığı anda parıl parıl parıldayacaktır dolayısıyla bu vıcık vıcık görüntü sizi de rahatsız eder. Üstelik yağlı ciltlerin her zaman siyah nokta ve de yağ bezelerine karşı bir hassasiyet vardır bu da demek istediğim ki cildinize bakmadığınız zaman sivilcelenmemesi mümkün değil. Bu yazımda sizlere büyük bir kesimin sorunu olan yağlı ve karma ciltler için tavsiyeler vermek istiyorum.

   

  Cilt Temizliği
  Öncelikli olarak yağlı ve karma ciltlerde temizlik çok önemlidir. Cildinizi ne kadar sıklıkla temizlerseniz yağ bezeleri ve siyah noktalardan gelin. Ne daha fazla ürün kullanırsanız kullanın cildinizi sürekli olarak temiz tutmaktan başka çarenizde yoktur. Sizin için bir ürün olarak okyanus sabununu önerebilirim.

  Cildinizi Nemlendirin
  Yapılan hatalardan biri de cildin nem tabakasına dikkat etmemektir. Siz cildim yağlı diyerek nemlendirici krem ​​kullanmazsanız o zaman cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini tutturamazsınız. Bu da cildin daima mat görünmesine neden olur. Bir çok nemlendirici krem ​​bulmak.

  Fondöten Seçimi
  Fondöten seçerken daha çok matlaştırıcı olan fondöten gruplarından tercih etmelisiniz. Markalı olan fondötenlerin ücretleri biraz fazla olsa da aslında kesinlikle kullanmaya değer.

  Süt ve Cilt Temizliği.
  Süt ve Cilt Temizliği. Bunlardan ilki de cildiniz olan etkisidir. Süt için bir nimet şeklinde tanımlama yapmak yerinde olacaktır. Ama önemli nokta sütün doğaldır. Yani pastörize olan sütler beklediğiniz etkiyi yaratmazlar. Süt B vitamini bakımından zengin bir içecektir. İçeriğinde kalsiyum ve farklı antioksidanlar içinde olmak cildinizin güzelliğinde faydası çok fazladır. Sütte cildinizdeki hücrelerde beslenir ve gün boyu nemli kalması sağlanır. Eğer ki kildiniz sivilcelenmeye yatkın iseniz o zaman bunun önüne geçecektir. Aşırı yağlı olan ciltler sütü daha çok sıkı birleş dönüşecektir.

  Bu habere devam etmek için tıklayınız tıklayın

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bel İnceltme ve Göbek Eritme Kürü

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göbek eriten diyetleri açıklıyor. İbrahim Saraçoğlunun göbek eriten diyetlerini, bitkisel kürlerini, göbek eritmeye yardımcı olan şifalı bitkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz....


   Göbek Yağlarını Eritmek için Doğal Kür

  •  4 adet taze lahana yaprağı,
  •  1 demet taze maydanoz,
  •  1 adet sulu limon
  •  Yarım litre su


  Göbek Eritme Kürü


  Hazırlanışı: Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.

  Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.

  İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Nasıl Kullanılır?


  Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya datok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın

  Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır.

  Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.

  İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı

     Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yağ yakıcı bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun yağ yakıcı bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz.

   Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sedası programında vücut yağlarını yakmak için Maydanoz-Limon kürünü tavsiye etti.

   Maydanoz-Limon kürünün faydaları

   Maydanoz-limon kürü Yağ yakma özelliğinin yanısıra

   - Karaciğer yağlanmasına karşı yararlıdır
   - Deri altında oluşan iltihaplanmaları giderir
   -  Cildinizi parlak ve genç gösterir.
   - Hepatit B ve C hastalarına tedavi için verilenı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olmaktadır. Bu ilaçları kullanan kişiler için de Maydanoz-limon kürü mükemmel bir destekleyicidir.

  Uyarı: Maydanoz içinde bulunan maddelerden dolayı tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden düşük tansiyonu olan kişile bu kürü uygulamasınlar.

  Devamı.. »
RSS