Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
<

Popüler Makaleler


 • Kolay hamile kalmak için pozisyonlar

  Uzmanlar spermin vajinası içerisinde hamilelik için en iyi kaldığı konumları elverişli görmektedir.

     İlişkide sonra belinizin altına çok kalınmışamak şartıyla yastık koyarsanız hamile kalmanız çok daha kolay olur.

  En iyi kadın erkeğin en son kadının altta olduğu pozisyondur. Bu gebe kalmak için en uygun seçenekler konumlardan biridir. Bu pozisyondan sonra eşler isterlerse kadının üstte ve ya ayakta pozisyonlarından pozisyon değiştirebilir. Gebe'ye göre uygun pozisyonlardan  biride kadının bacaklarının erkeğin omzunda olduğudur. Budur'da bir tanesi de uygun pozisyonlardan bir tanesidir.

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Sinüzit Kürü Bitkisel Tedavisi

  Sinüzit son derece kötü bir hastalıktır çok kötü bir baş ağrısı yapmaktadır. Siz sinüzit olan kişilere şimdi bu sinüziti tanımlayalım. Burun,alın göz çevresi ve şakak çevresinde içi hava ile dolmuş boşluklara sinüs adı verilir. Sinüslerin boyutları kişiden kişiye değişir. Sayıları ile 12 ila 20 civarındadır. Bu sinüsler bir kanal yardımı ile buruna açılır ve bu kanalların iç bölgesinden burun mukozası dediğimiz sıvı geçer. Bu mukoza solunum yolunun ısıtılması ve nemlendirilmesi için gereklidir.

  Fakat bu mukoza iltihaplarınıza sinüzit denen şey olur. Bazı insanlarda sinüs hastalığı genetik olarak gelir. Bazı kişilerde ise sinüzit hastalığına diğeri insanlardan daha fazla risk altındadır.

  Şimdi bu insanların ne gibi zorlukları oluyor diyorsanız. Soğuk kış günlerinde soludukları soğuk havayla bu sinüs boşlukları dolacaktır. Bu nedenle baş ağrısı göz ağrısı yapacaktır. Bu yüzden insanlar çok zorlanmaktadırlar. Sinüzit tedavileri ilaçtır. Doktor tarafından verilen geniş spektrumlu antibiyotikler yada dekonjestanlar yardımıyla tedavi uygulanabilir. Bu ne kadar iyi diyorsanız baş ağrınızı kesmeyecek sadece tedaviye giden dolu açacaktır. İlaçla nereye kadar gidecekse gider daha sonra baş ağrılarınız devam edecektir. İsterseniz ilaçsız ve hemen çözüm bulmak istiyorsanız endoskopikyöntemlerle ile cerrahi kullanarak bu boşlukları doldurabilirsiniz. Yada sizde diğer kullanıcıları gibi ne ilaç kullanarak ne de cerrahi yardım alarak bu sinüzit hastalığından kurtulmak istiyorsanız doğaya başvurabilirsiniz. Bu hastalıkta doğada elbet bir devası vardır. İbrahim Saraçoğlu sinüzit hastalığına karşı oluşturmuş olan kürünü kullanarak sinüzitte oluşan baş ağrınızı ve bu boşluklarınızı doldurabilirsiniz. Bu kür İbrahim Saraçoğlu tarafından yapılmıştır.

  İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Sinüzit Tedavisi için Oluşturulmuş Kür

  Şimdi sizin ilk olarak taze olamayan kurumuş olan papatya kurusunu bulacaksınız. Biraz fazla alın çünkü bu işlemi sürekli yapabilirsiniz. İki üç yemek kaşığı papatyayı kaynamakta olan suya atınız.5 Dakika sonra bu tencerenin üstünde yüzünüze bir temiz havlu koyarak bu çıkan buharı hem ağızdan hem de burundan soluyunuz. Bu işlemi 5 dakika yapınız. Daha sonra havluyu kaldırın 3 dakika bir durun. Sonra 3 dakika dolduğunda aynı havluyla tekrar işlemi yapın.3 günde bir bu işlemi yapınız.

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bel İnceltme ve Göbek Eritme Kürü

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göbek eriten diyetleri açıklıyor. İbrahim Saraçoğlunun göbek eriten diyetlerini, bitkisel kürlerini, göbek eritmeye yardımcı olan şifalı bitkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz....


   Göbek Yağlarını Eritmek için Doğal Kür

  •  4 adet taze lahana yaprağı,
  •  1 demet taze maydanoz,
  •  1 adet sulu limon
  •  Yarım litre su


  Göbek Eritme Kürü


  Hazırlanışı: Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.

  Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.

  İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Nasıl Kullanılır?


  Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya datok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın

  Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır.

  Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.

  İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı

     Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yağ yakıcı bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun yağ yakıcı bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz.

   Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sedası programında vücut yağlarını yakmak için Maydanoz-Limon kürünü tavsiye etti.

   Maydanoz-Limon kürünün faydaları

   Maydanoz-limon kürü Yağ yakma özelliğinin yanısıra

   - Karaciğer yağlanmasına karşı yararlıdır
   - Deri altında oluşan iltihaplanmaları giderir
   -  Cildinizi parlak ve genç gösterir.
   - Hepatit B ve C hastalarına tedavi için verilenı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olmaktadır. Bu ilaçları kullanan kişiler için de Maydanoz-limon kürü mükemmel bir destekleyicidir.

  Uyarı: Maydanoz içinde bulunan maddelerden dolayı tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden düşük tansiyonu olan kişile bu kürü uygulamasınlar.

  Devamı.. »
 • Geciktirici Hap İle Erken Boşalmayı Önleme

  Geciktirici hap son zamanlarda erkekler tarafından kullanılan ve tamamen olumlu etki görülen bir üründür. Tam adı ile Novagra geciktirici hap olan bu ilaç erken boşalmayı önlemek isteyen erkeklerin ilk tercihi olmuştur. Erken boşalma problemi yüzünden birçok ilişki 1 dakikadan kısa sürede bitmektedir. Tabi anlaşılacağı üzere bu süre asla yeterli değildir. Girilen ilişkiden daha çok zevk almak isteyen çiftler bu süreyi uzatmak isterler. Erken boşalmanın önüne geçmek için ise dediğimiz gibi geciktirici ilaçları tercih ederler. Novagra geciktirici hap ise diğer ürünlere göre daha iyi ve verimlidir. Bu ürünün bu kadar fazla etkili olmasının nedeni içeriğinde asla kimyasal ürün bulundurmamasıdır. Bu hap tamamen doğal besinler yardımıyla üretilmiştir. Novagra geciktirici hapın doğal olması nedeniyle vücuda asla zararı yoktur. Erkekler bir defa bu ürünü denedikten sonra mutlaka tekrardan satın almaktadırlar. Novagra erken boşalmayı önleyen hap piyasada diğer bir adıyla geciktirici tablet olarak ta bilinmektedir. Bu geciktirici hap size 30 kapsül olarak gelir. Bu sayede sizlere daha uzun kullanım sağlamaktadır. Novagra geciktirici hapın fiyatı oldukça ekonomiktir. Piyasadaki diğer ürünlere göre daha ucuz ve verimlidir. Bu hapın diğer bir avantajı ise paket içeriğinde 30 kapsül bulunmasıdır. Yani anlaşılacağı gibi bu sizlere uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Bir defa satın aldığınızda uzun bir süre boyunca kullanabilirsiniz.

  Novagra Geciktirici Hapı Nasıl Kullanmalıyım

  Novagra geciktirici hap ilişkiye girmeden en az 1 veya 2 saat önce kullanılmalıdır ki vücutta daha iyi yayılıp etkisini göstersin. Geciktirici hapı tüketirken ise daima 1 veya 2 bardak ılık su ile tüketmenizdir. Bol su burada önemlidir. Ayrıca Novagra geciktirici hap zararı olmayan ürünler yardımıyla üretilmiştir. Yani kullanıldığı zaman hiçbir şekilde yan etki gösterip vücuda zarar vermez. Tamamen bitkisel bir haptır. Geciktirici ürünün daha sağlıklı bir şekilde kullanımı hakkında bilgi almak isterseniz de http://www.48saatetkili.com/kullanimi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Novagra Geciktirici Hapı Satın Alın

  Novagra geciktirici hap orijinal bir şekilde kendi internet sitesinden satışa sunulmaktadır. Satın alacağınız zaman daima resmi internet sitesini kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer sahte ürünlerin aksine sadece 69 TL’ye sahip olabilirsiniz.

  Devamı.. »
 • Genç Kızlarda Adet Gecikmesinin Nedenleri Nelerdir?

  Çoğu bayanlar adet gecikmeleri yaşarlar. Bunun birçok nedeni olabilir. Peki, neden adet gecikmesi yaşanır?

     Adet gecikmelerinde eğer bayanın aktif bir cinsel hayatı var ise gebelik dönemine girmiş olabilir. Hatta aktif cinsel hayatı olan bayanlar için adet gecikmesi söz konusu olursa hemen akla ilk gelen hamile olduğudur. Bu durumda yapılması gereken ilk şey hemen bir test yaptırmalısınız.

    Adet gecikmesi strese bağlı da olabilir. Stres vücudun tüm işlevlerini etkileyebilecek bir faktör olduğu için adet gecikmesine de neden olabilir. Yoğun bir iş temponuz varsa, maddi ve ya manevi sıkıntılarınız varsa ya da herhangi bir sebepten dolayı stres altındaysanız bu adet gecikmesi yaşayabilirsiniz. Streste olduğunuzu çoğu zaman fark edemeyebilirsiniz. Ancak adet gecikmesi yaşıyorsanız hayatınızı bir gözden geçirip eğer stres altında olduğunuzu fark ettiyseniz, kısa bir tatil ve ya biraz dinlenmeyle düzene girebilecek bir durumdur.

     Yoğun iş hayatının tetikleyeceği gibi yoğun spor çok fazla egzersiz yapmak da adet gecikmesine yol açabilir.

     İklim ve ya mevsim değişiklikleri de vücudunuzda herhangi bir değişiklik yapabileceği gibi adet gecikmesine de (vücudun yeni mevsime-iklime adapte olmaya çalışması) neden olabilir.

     Diyet yapmak bazı kişilere yaramayabilir ve ya gerek olmadığı halde diyet yapmak çeşitli hastalıklara sebep olabileceği gibi adet gecikmesine de sebep olabilir.

     Bunların dışında vajinada iltihap, rahimde kist ve ya yumurta üretimini sağlayan hormonlarda aksaklık adet gecikmesine neden olabilen sebeplerdendir.

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa sincik haber yeni havalimanı