Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
<

Popüler Makaleler


 • Kolay hamile kalmak için pozisyonlar

  Uzmanlar spermin vajinası içerisinde hamilelik için en iyi kaldığı konumları elverişli görmektedir.

     İlişkide sonra belinizin altına çok kalınmışamak şartıyla yastık koyarsanız hamile kalmanız çok daha kolay olur.

  En iyi kadın erkeğin en son kadının altta olduğu pozisyondur. Bu gebe kalmak için en uygun seçenekler konumlardan biridir. Bu pozisyondan sonra eşler isterlerse kadının üstte ve ya ayakta pozisyonlarından pozisyon değiştirebilir. Gebe'ye göre uygun pozisyonlardan  biride kadının bacaklarının erkeğin omzunda olduğudur. Budur'da bir tanesi de uygun pozisyonlardan bir tanesidir.

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Sinüzit Kürü Bitkisel Tedavisi

  Sinüzit son derece kötü bir hastalıktır çok kötü bir baş ağrısı yapmaktadır. Siz sinüzit olan kişilere şimdi bu sinüziti tanımlayalım. Burun,alın göz çevresi ve şakak çevresinde içi hava ile dolmuş boşluklara sinüs adı verilir. Sinüslerin boyutları kişiden kişiye değişir. Sayıları ile 12 ila 20 civarındadır. Bu sinüsler bir kanal yardımı ile buruna açılır ve bu kanalların iç bölgesinden burun mukozası dediğimiz sıvı geçer. Bu mukoza solunum yolunun ısıtılması ve nemlendirilmesi için gereklidir.

  Fakat bu mukoza iltihaplarınıza sinüzit denen şey olur. Bazı insanlarda sinüs hastalığı genetik olarak gelir. Bazı kişilerde ise sinüzit hastalığına diğeri insanlardan daha fazla risk altındadır.

  Şimdi bu insanların ne gibi zorlukları oluyor diyorsanız. Soğuk kış günlerinde soludukları soğuk havayla bu sinüs boşlukları dolacaktır. Bu nedenle baş ağrısı göz ağrısı yapacaktır. Bu yüzden insanlar çok zorlanmaktadırlar. Sinüzit tedavileri ilaçtır. Doktor tarafından verilen geniş spektrumlu antibiyotikler yada dekonjestanlar yardımıyla tedavi uygulanabilir. Bu ne kadar iyi diyorsanız baş ağrınızı kesmeyecek sadece tedaviye giden dolu açacaktır. İlaçla nereye kadar gidecekse gider daha sonra baş ağrılarınız devam edecektir. İsterseniz ilaçsız ve hemen çözüm bulmak istiyorsanız endoskopikyöntemlerle ile cerrahi kullanarak bu boşlukları doldurabilirsiniz. Yada sizde diğer kullanıcıları gibi ne ilaç kullanarak ne de cerrahi yardım alarak bu sinüzit hastalığından kurtulmak istiyorsanız doğaya başvurabilirsiniz. Bu hastalıkta doğada elbet bir devası vardır. İbrahim Saraçoğlu sinüzit hastalığına karşı oluşturmuş olan kürünü kullanarak sinüzitte oluşan baş ağrınızı ve bu boşluklarınızı doldurabilirsiniz. Bu kür İbrahim Saraçoğlu tarafından yapılmıştır.

  İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Sinüzit Tedavisi için Oluşturulmuş Kür

  Şimdi sizin ilk olarak taze olamayan kurumuş olan papatya kurusunu bulacaksınız. Biraz fazla alın çünkü bu işlemi sürekli yapabilirsiniz. İki üç yemek kaşığı papatyayı kaynamakta olan suya atınız.5 Dakika sonra bu tencerenin üstünde yüzünüze bir temiz havlu koyarak bu çıkan buharı hem ağızdan hem de burundan soluyunuz. Bu işlemi 5 dakika yapınız. Daha sonra havluyu kaldırın 3 dakika bir durun. Sonra 3 dakika dolduğunda aynı havluyla tekrar işlemi yapın.3 günde bir bu işlemi yapınız.

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı Bel İnceltme ve Göbek Eritme Kürü

  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göbek eriten diyetleri açıklıyor. İbrahim Saraçoğlunun göbek eriten diyetlerini, bitkisel kürlerini, göbek eritmeye yardımcı olan şifalı bitkilerini bu makalede inceleyebilirsiniz....


   Göbek Yağlarını Eritmek için Doğal Kür

  •  4 adet taze lahana yaprağı,
  •  1 demet taze maydanoz,
  •  1 adet sulu limon
  •  Yarım litre su


  Göbek Eritme Kürü


  Hazırlanışı: Yarım litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayan suyun içine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynattıktan sonra maydanozları da ilave ederek yaklaşık üç dakika daha kaynatın.

  Karışımı ocaktan indirip soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra karışımı süzün İçine 1 limonun suyunu ekleyin.

  İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Nasıl Kullanılır?


  Bu lahana suyundan günde 2 veya 3 kere içilmelisiniz. Aç ya datok karına içebilirsiniz. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, Daha fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın

  Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır.

  Göbek eritme kürünü sadece 3 hafta uygulayın.

  İbrahim Saraçoğlu Yağ Yakıcı

     Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yağ yakıcı bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun yağ yakıcı bitkisel kürlerini bu makalede inceleyebilirsiniz.

   Prof Dr İbrahim Saraçoğlu Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu Sabahın Sedası programında vücut yağlarını yakmak için Maydanoz-Limon kürünü tavsiye etti.

   Maydanoz-Limon kürünün faydaları

   Maydanoz-limon kürü Yağ yakma özelliğinin yanısıra

   - Karaciğer yağlanmasına karşı yararlıdır
   - Deri altında oluşan iltihaplanmaları giderir
   -  Cildinizi parlak ve genç gösterir.
   - Hepatit B ve C hastalarına tedavi için verilenı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olmaktadır. Bu ilaçları kullanan kişiler için de Maydanoz-limon kürü mükemmel bir destekleyicidir.

  Uyarı: Maydanoz içinde bulunan maddelerden dolayı tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden düşük tansiyonu olan kişile bu kürü uygulamasınlar.

  Devamı.. »
 • CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

  Hepimiz gün içerisinde makyaj yapsak da yapmasak da yüzümüzde yağlar ve kirler birikmektedir. Bunlardan da cildimizi arındırmak adına düzenli olarak her akşam cilt temizliğimize özen göstermeliyiz. Eğer ki bu cildimizi temizleme aşamasını atlarsak ve düzenli bir şekilde yapmazsak cildimizde gün içerisinde oluşan ölü hücreler birikir, cildimizi matlaşır veya aşırı yağlanarak sivilce ve siyah nokta oluşumunu arttırır. Cilt temizleme işlemini akşamları yapacaksanız kesinlikle cilt tipinize uygun olan cilt temizleme ürünleriyle cildinizi temizlemelisiniz. Çünkü doğru bir ürün tercihi cildinizi için çok daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Eğer cilt tipiniz yağlı ve karma ise yıkama jelleriyle cildinizi temizlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Kuru bir cildiniz var ise de losyon, süt ve özel yağlar içeren yıkama jelleriyle cildinizi temizleyebilirsiniz. Cildiniz sivilce oluşumuna müsait bir cilt ise de ona yönelik cilt temizleme ürünleri kullanmanız gerektiğini unutmayınız. Cildimizi temizlerken hemen hemen hepimizin yaptığı bir yanlış var. O da cildimizi iyice ovaladığımızda cildimizin çok daha iyi bir şekilde temizleneceğini düşünmektir. Cildimizi temizlerken kesinlikle ovalamadan yalnızca ılık su ve cilt temizleme ürünleri ile beraber yavaş bir şekilde masaj hareketleri yaparak kusursuzca temizleyebiliriz. Günümüzde cildimizi ovalamadan, yıpratmadan tek seferde kusursuzca temizleyebileceğimiz cilt temizleme ürünleri de bulunmaktadır. Bunları tercih edersek cildimizi güzelce temizlemiş ve hiç zarar vermemiş oluruz. Ürünü kullanıp yüzümüzü temizledikten sonra ise havlu kâğıtlar yardımıyla beraber hafif hareketlerle nemini alabiliriz.

   Cilt temizleme ürünlerini kullandıktan sonra da dikkat etmemiz gereken bir diğer şey kurularken veya nemini alırken kullanacağımız havlulardır. Unutmamalıyız ki havlular bakteri barındırmaktadırlar. Eğer sivilceli veya sorunlu bir cildiniz var ise havlunuza ve havlu temizliğinize son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunların dışında yastık kılıfları da önem taşımaktadır. Yüzünüzü bütün gece koymuş olduğunuz yastık kılıfınız yeterince temiz olmaz ise cildinizdeki problemlerin de önüne geçilemeyebilir. Buna da dikkat etmeniz de yarar olacaktır. Cildinizi temizledikten ve de nemini aldıktan sonra da kesinlikle bir tonik kullanmanızı tavsiye ederim. Kullanacağınız tonik tabi ki yine cilt tipinize uygun olmalıdır.

  Ciltte gün içerisinde biriken kir, makyaj, ölü deri, temizleyici artıkları gözeneklerinizi tıkamaktadır. Gözeneklerinizi tıkayarak gözeneklerinizi daha fazla genişletmesinde etkili olurlar. Bu sebeple de cilt temizleme ürünleri yardımıyla gözeneklerinizdeki kiri temizleyerek genişlemelerine engel olabilirsiniz.

  Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise göz çevrenize de makyaj uygulayıp uygulamamanızdır. Eğer ki göz çevrenize de makyaj uyguluyor iseniz kesinlikle göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş olan cilt temizleme ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu tercihin sebebi de kirpiklerinizin dökülmemesi ve göz çevrenizin de zarar görmemesi içindir. Makyajınızı temizlerken en çok dikkat etmeniz gereken şey ise kirpiklerinizde rimel kalıp kalmamasıdır. Eğer kalırsa kirpikleriniz dökülebilir, kirpik dibi iltihapları görülebilir veya göz çevrenizde de erken çizgilenme meydana gelebilmektedir.

  Cilt temizleme ürünlerini kullanıp cildinizi kusursuzca temizledikten sonra da cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem uygulamayı da ihmal etmemelisiniz. Nemlendiricileri aşırıya kaçmadan parmak uçlarınıza alarak, hafifçe yukarı doğru masajlar yardımıyla cildinize uygulamalısınız. Cilt temizlerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey cilt tipinize uygun ürünleri tercih etmektir. Yanlış ürünler cildinize fazlasıyla zarar verecektir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ise cildinizi korumak için mevsim ne olursa olsun dışarı çıkmadan yaklaşık olarak on-yirmi dakika kadar önce güneş kremi uygulamaktır. Güneş kremi cildinizin erken yaşlanmasına da engel olacak, sizi genç gösterecektir.

  https://www.dermoeczanem.com/cilt-temizleme-urunleri

  Devamı.. »
 • Genç Kızlarda Adet Gecikmesinin Nedenleri Nelerdir?

  Çoğu bayanlar adet gecikmeleri yaşarlar. Bunun birçok nedeni olabilir. Peki, neden adet gecikmesi yaşanır?

     Adet gecikmelerinde eğer bayanın aktif bir cinsel hayatı var ise gebelik dönemine girmiş olabilir. Hatta aktif cinsel hayatı olan bayanlar için adet gecikmesi söz konusu olursa hemen akla ilk gelen hamile olduğudur. Bu durumda yapılması gereken ilk şey hemen bir test yaptırmalısınız.

    Adet gecikmesi strese bağlı da olabilir. Stres vücudun tüm işlevlerini etkileyebilecek bir faktör olduğu için adet gecikmesine de neden olabilir. Yoğun bir iş temponuz varsa, maddi ve ya manevi sıkıntılarınız varsa ya da herhangi bir sebepten dolayı stres altındaysanız bu adet gecikmesi yaşayabilirsiniz. Streste olduğunuzu çoğu zaman fark edemeyebilirsiniz. Ancak adet gecikmesi yaşıyorsanız hayatınızı bir gözden geçirip eğer stres altında olduğunuzu fark ettiyseniz, kısa bir tatil ve ya biraz dinlenmeyle düzene girebilecek bir durumdur.

     Yoğun iş hayatının tetikleyeceği gibi yoğun spor çok fazla egzersiz yapmak da adet gecikmesine yol açabilir.

     İklim ve ya mevsim değişiklikleri de vücudunuzda herhangi bir değişiklik yapabileceği gibi adet gecikmesine de (vücudun yeni mevsime-iklime adapte olmaya çalışması) neden olabilir.

     Diyet yapmak bazı kişilere yaramayabilir ve ya gerek olmadığı halde diyet yapmak çeşitli hastalıklara sebep olabileceği gibi adet gecikmesine de sebep olabilir.

     Bunların dışında vajinada iltihap, rahimde kist ve ya yumurta üretimini sağlayan hormonlarda aksaklık adet gecikmesine neden olabilen sebeplerdendir.

  Devamı.. »
RSS
sahibinden satılık arsa sincik haber yeni havalimanı