Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu Acı Cehre Otu Zayıflatır Mı ?

Acı çehre tohumu zayıflatır mı, insanlar fazla kiloları olduğunda çeşitli uygulamalara başvurur. Kimi diyet yapar, kimi düzenli spor yapar, kimisi gelişigüzel ilaçları kullanarak zayıflamayı ister. Zayıflamada en sağlıklı olan yöntemler düzenli spor yapmayla birlikte, uygun bir diyet programının uygulanması olsa da, acı çehre tohumu sayesinde etkin ve hızlı bir zayıflama elde edilebilir.

Acı çehre tohumunun ılık suyun içinde demlenerek ya da daha farklı yollarla içilmesi şeklinde tüketilmesi mümkündür. Bu bitkinin ne kadar sağlıklı olduğu, zayıflamada ne kadar etkili olduğu konusunda merakları giderelim. Acı çehre tohumu hızlı kilo vermeyi sağlar. Bu bitki sadece zayıflama için değil, alternatif tıpta kabızlık sorununda da kullanılır. Düzenli kullanıldığı takdirde, ayda 8-10 kg verilmesi mümkün olabilir.

Acı çehre tohumunun zayıflatıcı etkisi

Vücuttaki etkisi bağırsak çalışmasını hızlandırma ve düzenleme şeklinde olur. Bağırsakları temizler, hücre yeniler ve cildin sıkılaşmasını sağlar. İdrarın atılmasını kolaylaştırır, gazı azaltır ve şişkinliğin giderilmesini sağlar. Ancak miktarı iyi ayarlanmazsa, ishal etkisi de gösterebilir. Acı çehre tohumunu kullana kişiler, genellikle sıkça tuvalete gider. Bu bitkinin bağırsak çalışmasını hızlandırmasından kaynaklanır.

Acı çehre tohumunun zayıflatıcı etkisi konusunda uzmanlar fikir ayrılığındadır. Bazıları bitkinin vücutta su kaybına neden olarak, yağ kaybıyla bir zayıflık sağlamadığını savunurlar. Bu şekilde elde edilen zayıflığın kalıcı olmayacağını ve vücuttan fazla su eksildiğinden bunun zararlı olabileceğini belirtirler.

Bitkinin ılık suyla hazırlanan içeceği yemeklerden önce içildiğinde, tokluk hissi yaratmakta ve yemekte daha az yiyecek tüketilmektedir. Bazı uzmanlar besinlerden vitamin ve mineral emiliminde sorun bulunmuyorken, yağ emilimini azalttığı için acı çehre tohumunun zayıflattığını belirtirler.

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
607 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS