Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu - Ahmet Maranki İncir Ve Havuç Kürü (Şifa Market 0224 234 56 78)

İBRAHİM SARAÇOĞLU YUMURTA SAYISINI ARTIRAN İNCİR KÜRÜ VE YUMURTA ÇATLATAN HAVUÇ KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü tarifi verdi. Çok şifalı bir meyve olan incir ile yapılan bu kür bebek sahibi olmak isteyenler için çok faydalı olacaktır dedi.

Kuru İncir Kürü Nasıl yapılır:

2,5 bardak klorsuz suyu kaynatıp kaynarken içerisine 15-16 adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. İncirleri yıkayıp ikiye bölerek ilave etmelisiniz. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Bu incir suyunu 3′e bölün ve öğünlerden 15 dakika önce aç karnına için.

İncir Kürü Nasıl Uygulanır:Kuru incir kürü, 21 gün içilir sonra 7 gün ara verilir ve tekrar 21 gün daha içilir. Toplam uygulama süresi 42 gün olmalıdır. Her gün içeceğimiz incir kürünü taze olarak hazırlamak gerekir.

Kuru İncir kürünün yumurta çatlatmak için kullanımı:

Yumruta sayısını artıran kuru incir küründe olduğu gibi yine 2.5 bardak suyun içine 15-16 adet kuru incir ikiye bölünerek atılır fakat bu kez 6 dakika kaynatıldıktan sonra içine bir adet havuç dilimlenerek atılır ve 4 dakika daha kaynatılır. Yine ılımaya bırakılır ve süzülür. Yemeklerden 15 dakika önce 3 öğün içilir. Bu şekilde havuç ile beraber uygulandığında yumurta çatlakmak için çok faydalıdır.
Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde sarı yemeklik kuru soğanı ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin. Bunu haftada 4 kez tekrar edin. Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
205 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS