Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bebeğin Gelişmesi İçin Gerekli Olan Anne Sütü

 

 

Anne sütü özelikle çocuğun daha sağlıklı bir şekilde büyümesi gerekli olan besinlerden biridir. Günümüzde bakıldığı zaman annenin sağlıklı beslenmesi veya diğer nedenlerden dolayı anne sütü az gelmekte veya zaman içinde azalmaktadır. Bu durumda bebek sürekli olarak aç kalmakta ve sağlıksız bir duruma gelmektedir.

Anne Sütü Arttırıcı Kür

 

Anne sütünün artmasını sağlayan pek çok kür çeşidi bulunmaktadır. Bu kürlere bakıldığı zaman bu kürler İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan kürler olup kısa zaman içinde etkili sonuç vermektedir. Bu kürerle bakıldığı zaman taze beyaz üzüm, dereotu, incir, havuç gibi ürünler bulunmaktadır.

Kürlerin Kullanımı

 

Anne sütünü arttıran kürlere bakıldığı zaman bu kürler günümüzde tek tek tüketilmektedir. Bu kürlere bakıldığı zaman günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırmaktadır. Anne sütünü artıran bir diğer besin ise havuç ve incirin aynı anda tüketilmesidir. Bu iki besin aynı anda tüketilmesi de anne sütünü oldukça artırmaktadır. Anne sütünü artırmak için kullanılan bir diğer kur ise haşlanmış kuru incir suyudur. Kuru inciri 3 bardak su içinde haşladıktan sonra bu suyun süzülerek içilmesi anne sütünü oldukça artırmaktadır.   Tüm bu kür çeşitlerinin uygulanması sonucunda anne sütü artmakta ve anne bebeğinin karnını istediği gibi doyurmuş olmaktadır. Sizde pek çok konu hakkında ve sorunlar hakkında kür öğrenmek için İbrahim Saraçoğlu’nu ziyaret edebilirisiniz. 

Özel Video
Bebeğin Gelişmesi İçin Gerekli Olan Anne Sütü

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
686 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi