Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

BEL FITIĞI TEDAVİSİ | İBRAHİM SARAÇOĞLU BOYUN VE BEL FİTİĞİ | BEL AĞRISI ÇEKENE ÇÖZÜM

Bel Fıtığı Tedavisi, İbrahim Saraçoğlu Boyun ve Bel Fitiği, Bel Ağrısı Çekene Çözüm‎, Bel Fitiği Tedavisinde Nokta Atişi, BEL FITIĞI TEDAVİSİ | İBRAHİM SARAÇOĞLU BOYUN VE BEL FİTİĞİ | BEL AĞRISI ÇEKENE ÇÖZÜM, Bel fıtığı nasıl tedavi edilir, Bel fıtığı tedavi yöntemleri, Bel Ağrısı Nasıl tedavi edilir, Bel Ağrısı Çekenler Dikkat, Bel Ağrısı Bitkisel Çözümleri

»ZİNDE VE ENERJİK OLMANIN YOLLARI | ENERJİK OLMAK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER | ENERJİK OLMANIN YOLLARI
https://www.youtube.com/watch?v=ed89qRRoVB0

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI PROF.DR.İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRLERİNİ SUNUYORUZ.

TÜRKİYENİN KANALI A HABER'E ve SÖZ TEMASI PROGRAMINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Söz Teması 17 Eylül 2016 ADNAN SARAÇOĞLU "Bitkilerdeki Mucize"

İBRAHİM SARAÇOĞLU KİMDİR, PROF. DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU BİYOGRAFİSİ, PROF.DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU KİMDİR?

Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Aslen Safranboluludur. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, 1949 yılında Karabük’ün Safranbolu ilçesinde dünyaya geldi. Kimya Mühendisliği eğitimini tamamladı ve 1978 yılında yüksek lisans ve doktora çalışmasını yapmak üzere Avusturya Graz Teknik Üniverisitesi’ne gitti. 1983-1986 yılları arasında Graz Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji-Mikrobiyoloji kürsüsünde asistan olarak çalıştı. Karl Franzes Üniversitesinde 1987-1994 ve 1995-1999 yılları arasında da Viyana Teknik Üniversitesi'nde profesörlük yaptı. Aynı zamanda 1987-1993 yılları arasında AVL Araştırma Merkezinde Metabolit Sensörler konusunda araştırmacı ve yönetici olarak bir süre çalışmalar yaptı.

Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, Türkiye'de LAB'lı deterjanlara geçişin öncülüğünü yaptı. Mart 2010’da Ankara'da dünyanın 3. büyük “Tohum Gen Bankası”nın açılmasına ve yine aynı yıl Haziran’da Türkiye'nin ilk “Resmi Tıbbi Bitkiler Araştırma Laboratuvarı”nın açılmasına vesile oldu. Prof. Saraçoğlu halen, İleri Bitki Kimyası konularında Marmara Üniversitesi Biyomühendislik Anabilim dalında ve İstanbul Aydın Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Gıda Güvenliği Bölümlerinde yüksek lisans ve doktora düzeyinde dersler vermektedir.

Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU; 27 Ocak 2015 tarihinde "Cumhurbaşkanı Başdanışmanı" olarak göreve başlamıştır.

Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU, 1995 yılında eşinden ayrılmış olup 2 çocuk babasıdır.

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun geliştirdiği, önleyici ve koruyucu doğal bitkisel kürler uluslararası yayınlanmış birçok kitapta kaynak olarak gösterilmekte ve yurt dışı üniversiteler Prof. Saraçoğlu'nun geliştirmiş olduğu kürleri araştırmalarına almaktadırlar. Yine çok sayıda uluslararası resmi internet sitelerinde Prof. Saraçoğlu'nun kürleri yayınlanmaktadır.


Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Öncelikle, bilmeniz gereken kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, burada ki bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız.

BEL FITIĞI TEDAVİSİ | İBRAHİM SARAÇOĞLU BOYUN VE BEL FİTİĞİ | BEL AĞRISI ÇEKENE ÇÖZÜM

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
996 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS