Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bölgesel Yağlardan Kurtulmak İçin CoolClinic Her Zaman Yanınızda

Yağların belirli dereceye kadar soğutulması ile bölgesel yağlardan kurtulmayı sağlayan işleme soğuk lipoliz denilmektedir. Tedavi yapılırken diğer dokulara kesinlikle zarar verilmez. Genel olarak diyet ve farklı yöntemler ile başarılı sonuçlar elde edememiş olan kişiler için hayat kurtarıcı olarak bulunan soğuk lipoliz yöntemi FDA onaylı bir yöntem olarak bulunmaktadır. Teknolojinin sağalmış olduğu yardım ile işlem sırasında deri altında bulunmakta olan yağ hücreleri hedef alınır.  Hedef alınmış olan yağ hücreleri eliminasyon noktası dediğimiz sınıra kadar dondurulur.  Onaylı olarak yapılmakta olan işlem yaklaşık olarak 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde ideal olan vücut formuna ulaşılması mümkündür.

Soğuk lipoliz tedavi alanları nedir diye bakabiliriz. Soğuk lipoliz yöntemi ile göbek, bacak, karın, basen, kalça ve gıdı karşımıza çıkmaktadır. Bu bölgelerde sorun yaşıyorsunuz kontrollü bir şekilde soğutulma yöntemi ile tüm sorundan oldukça kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Soğuk lipoliz tedavi alanı olarak işlem yapılacak olan bölgeye jel ped ve aplikatör uygulaması ilk olara yapılır. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı durumu hissedilmez. Kişilerin bünyelerinin birbirinden farklı olmasından dolayı işle bittikten sonra çok mimimal seviyelerde bir ağrı durumu yaşanabilmesi mümkün olmaktadır. Soğuk lipoliz işlemini uygulatan kişilerin vücudunda 2- 8 cm arasında bir değişim olmaktadır. Bu da yaklaşık olarak %30- 40 arasındaki bir yağ oranına denk gelmektedir.

İşlem yapıldıktan sonra fark 2 hafta içerisinde kendisini göstermektedir. Ancak tam b etkinin sağlanılabilmesi için ideal olarak belirlenmiş olan süre 2- 3 ay kadar bir süre olmaktadır. Dondurulmuş olan yağ hücreleri tamamıyla yok edildiği için kalıcı bir sonuç alınmış olur. Çok daha estetik bir görünüme sahip olmuş olan vücudunuzu korumak bu aşamadan sonra taamıyla sizin elinizde bulunmaktadır.

İşlemin yapılması için işinde uzman ola kişiler ile çalışılmaktadır. Anlatırken her ne kadar kolay bir işlem gibi gözükse bile kesinlikle işinde CoolClinic gibi uzman kişilere yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenilemeyecek durumlar otaya çıkabilir.

Özel Video
Bölgesel Yağlardan Kurtulmak İçin CoolClinic Her Zaman Yanınızda

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Genel Sağlık
912 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi