Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bu Detoksla Yağlardan Kurtulup Kısa Sürede Zayıflayacaksınız

Detoks içecekleri belli bir süre içerisinde vücudundan toksinleri atmaları ve metabolizmayı hızlandırarak yağların yakılmasını isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği içeceklerdir.

Baştan söyleyelim yağ yakarak zayıflamak isteyenlerin sadece detoks içeceği içerek zayıflayacağını düşünmemelidir. Hem detoks suyuna devam etmeli hem de sağlıklı ve düzenli beslenmelidir. Aynı zamanda sporunu da yapıyorsa bu üçü bir araya gelince zayıflamamak işten bile değil.

Detoks suyunun zayıflamaya yardımcı olmasının dışında toksinleri de vücuttan attığı için sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız.

Yaban Mersini ve Portakallı Detoks İçeceği

Bitkilerden yaban mersini oldukça lezzetli ve vücuda sağlıklı vitamin ve mineral içerir. Bir diğer özelliği de yağ yakımını hızlandırır. Yaban mersini bu özelliği nedeniyle birçok detoks tarifi içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Yaban mersini içeriğindeki lifler nedeniyle ekstra sağlıklı bir besindir. Portakal ise hem metabolizmayı hızlandırır hem de içeriğindeki c vitamini sayesinde cildi canlandırır.

Yağ yakımını hızlandıran yaban mersini ile metabolizmayı hızlandıran porakal bir araya geldiğinde mükemmel bir zayıflatıcı detoks içeceği olmaktadır. Detoks içeceğini günde 1 litre tükettiğinizde 1-1.5 litre de su tükettiğinizde hem vücudunuzdaki toksinler bünyenizden uzaklaşarak sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız hem de düzenli beslenme ile bir arada sizin zayıflamanıza neden olacaktır.

Bir avuç yaban mersinini taze sıkılmış bir litre portakal suyu ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Bu Detoksla Yağlardan Kurtulup Kısa Sürede Zayıflayacaksınız

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Genel Sağlık
37 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi