Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Cinsel Gücü Artırıcı Yiyecekler İbrahim Saraçoğlu

Cinsel gücü artıran şifalı bitkiler ile cinsel sorunlarıniz ortadan kalkacakatır. Bu makalede sizlere cinsel gücü artıran şifalı bitkiler ile ilgili bilgiler sunmaktayız.

Cinsel Gücü Artıran Şifalı Bitkiler Nelerdir?

Cinsel gücü artıran şifalı bitkiler,kişide cinsel problemlerin ortaya çıkmasında önemli rol oynayan etkenlerin kafaında psikolojik etkenler gelmektedir. Cinsel soğukluğun bir diğer tedaviside şifalı bitkilerle yapılabilmektedir.Cinsel gücü artıran özelliği bulunan bazı şifalı bitkiler bu gibi problemleri olan kişilere basitlık sağlamaktadır.Dilerseniz cinsel gücü artıran şifalı bitkileri şimdi birlikte tanıyalım.

Bitki çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır, tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.

Ginseng: Binlerce uzun yıllardan beri Çin'de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.
Rezene: Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılarak içilebilir.
Lavanta: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.
Karanfil tanesi: Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.
Haşhaş Tohumu: Cinsel performansı artırır.
Polen: Son senelarda Afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde çoğu vitamin mineral ve amino asit bulunur.
Zencefil: Yüzuzun yıllardan beri duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca, fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde bahart olarak kullanmak mümkün. Balla karıştırılıp yenebilir. Bir hafta ya da 10 gün kadar kullanılmalıdır.
Tarçın: İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak şeklinde de kullanmak mümkün. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı güzel kokusundan kaynaklı Masaj Yağı şeklinde de kullanmak mümkün.
Hardal: Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırır.
Yasemin: Likörleri kokulandıran, harika kokulu yasemin çiçeği, etkili bir uyarıcıdır.
Süsen: Süsen kökü tozu, her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.
Meyan Kökü: Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılınca kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.
Vanilya: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla Uyarıcı etki yaratır.
Roka: Bolca demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir. Ayrıca, cinsel gücü de artırır.
Maydanoz: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar.
Kekik: Güçlü etkileri olan kekik, bilhassa erkeklerde uyarıcıdır.

 

Özel Video
Cinsel Gücü Artırıcı Yiyecekler İbrahim Saraçoğlu

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
460 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS