Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Gebelik, Doğuma Hazırlık Ve Nefes Egzersizleri

O güzel haberi aldınız ya da artık bir çocuk sahibi olmayı planlıyorsunuz. İçinizde tatlı bir telaş ve belki de bilinmezlikten kaynaklanan korkular var. Çevrenizden duyduğunuz onlarca güzel hikayenin yanı sıra anlatılan bazı zorlu tecrübeler sizi endişelendiriyor olabilir.

Korkmayın, doğru hazırlanıldığında hamilelik süreci ve doğum dünyanın en güzel deneyimleridir. "Gebelik ve Doğuma Hazırlık" eğitimlerimiz ile gebelik ve doğum ile ilgili tüm endişelerinizden kurtulacak, doğal doğumun önemini kavrayacak, ilaç dışı gevşeme tekniklerini ve doğum enerjinizi yapıcı bir biçimde kullanmayı öğreneceksiniz. Rahatlatıcı masaj yöntemleri, hamile egzersizleri, yoga dersleriyle fiziksel açıdan doğuma tam olarak hazırlanacaksınız.

Bunların yanında öğrendiğiniz meditasyon, nefes teknikleri ve doğuma psikolojik destek ile zihinsel açıdan rahatlayacak, arınacaksınız. Zihin ve beden uyumunu sağlayacaksınız.

Tüm içerik kanıta dayalı tıp bilgileri rehberliğinde hazırlanmakta ve gelişen bilgilerle yenilenmektedir. Lamaze International, Active Birth, HypnoBirthing ve İDA Keşkesiz Doğum eğitimlerinin temel bölümlerini içermekle birlikte, Mitra Doğum Akademisi'nde yapılan eğitim teknikleri ülkemiz şartlarına uygun düzenlemeleri içerir.

Hedef; Ailelerin doğuma korku ve tedirginlik yerine, huzur ve coşku ile hazırlanmasıdır. Doğum şekli ne olursa olsun hedef "Sağlıklı Anne, Sağlıklı Bebek, Sağlıklı Aile" olmalıdır.

Program boyunca teorik ve pratik bilgilere eşit olarak yer verilmiştir. Program içeriği olarak hamile egzersizleri ve gevşeme DVD'si, gevşeme müziklerinden oluşan iki adet CD ve program kitapçığı ücretsiz olarak verilecektir.

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Gebelik Hamilelik
424 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS