Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

GENÇ GİRİŞİMCİ MUSTAFA NOA

Dünyanın gelişmesinde ve kalkınmasında anahtar rol oynuyor. Bugün ülkemizde de girişimcilik önemsenen bir konu ve teşvik ediliyor.

 

Bugün size genç bir girişimciden bahsedeceğiz. 20 yaşım olan Mustafa Noa bir çok çeşitli işleme sahiptir. İstanbul'da yaşayan Mustafa Noa genç yaşına rağmen uğraştığı ve başarılı işlerlerle adından söz ettiriyor.

Şu an İnstagram'da Noa Bilgisayar isimde bir satış mağazası olan ve bilgisayar, teknolojik ürünler konusunda profesyonel hizmet veren Mustafa Noa Bilgisayarı farklı kategorilerde satımını yapıyor.

Bu firmasındaki portföyüne https://www.instagram.com/noabilgisayar/ adresinden ulaşabilir ve ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bilgisayar ve Teknolojik ürün sektörü ile beraber yine Youtube, Tiktok, İnstagram, Spotify gibi platformlarda içerikler üretiyor. Çok kaliteli içerikler üretler Mustafa Noa İzleyicileri tarafından beğenle edilebilir. Bunun en büyük ispatı ise sosyal medya hesabında yorumlar.
Bir çok müşterinin muhteşem bulduğu bilgisayar ve ürünler için yorumlarda Noa Bilgisayarı tercih etmesini tavsiye ediyor.

Mustafa Noa hem Noa Bilgisayar hem de Noa Medya isimli iki işletmedeki başarısında ailesinden destek görmesinin önemli bir payı olduğunu söylüyor. Başarılı olmak için prensipli hareket eden ve önceliği düzgün ve profesyonel iş yürütme veren Noa, parayı ikinci planda tutarak iş odaklı önceliği haline getirmiş durumda.

Kendini geliştirme için girişimcilik ve ticaretle ilgili tecrübelerinden yararlanın için çeşitli kitaplarda okuyan Noa mütevazı bir yaşam sürüp, gençlere ve insanlara örnek olacağa benziyor.

Yakında da yeni bir şarkı çıkartmaya ... Mustafa Noa yine aynı prensiplerle hareket ederek başarmak hedefliyor.

Böyle özverili, prensipli ve genç girişimciler bir çok gencimize örnek olması gerekiyor.

GENÇ GİRİŞİMCİ MUSTAFA NOA

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Genel Sağlık
71 İzlenme
Etiketler: MUSTAFA NOA

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS