Sağlık Tube Sağlıklı Yaşam - Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

H100 Aşısı

H100 aşısı hyalüronik asit aşısıdır. ; estetik merkezlerinde gençleştirme işlemlerinden bazıları. Yaşa bağlı olarak derideki nem kaybının toparlanmasında, kuru ciltlerin canlandırılmasında, sarkma kırlarında olan bölgelerin sıkılaştırılmasında kullanılan yöntemlerden bazıları. Her yaştaki kişilere kuruluyor. Ancak uzman ve profesyonel ekiplerin onayı analiz ediyor son derece.

H100 Aşısı Hangi Sıklıkla Uygulanmalıdır?

H100 aşısı ciltteki deformasyonun bağlantısı bağlı olarak doktor veya uzman görüşü incelemeleri birkaç kaç seans yapılacağına karar verildi. Cildin kuruluğu ve nem bağlantısı bu konuda bilgi vericidir. Fazla deformasyon olmayan ve genç hastalardade 2 seans yeterli. Seanslar arasında en az 15 gün en fazla 21 gün aralık bulunmalıdır. Orta yaş ve biraz üstü ciltlerde 2 veya 3 seans uygulandı. Bu denizler aradıkları da aynı şekilde 15 gün ile 21 gün içerisinde yapılır. Daha yaşlı ve deformasyonu fazla ciltlerde ise, 3 ile 5 seans yapılacaktır. Bu seanslar en az 7 gün en fazla 15 gün aralıklarla uygulanmıştır.

 

Kimler Yaptırmamalı?

Yüz - Boyun - Gıdı - Elinde orada herhangi bir deri hastalığı olan, mevcut rahatsızlıkları geçene kadar yaptırmamalıdır.

 

Özel Video
H100 Aşısı

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Genel Sağlık
816 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi