Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu Varis Tedavisi

Varis tedavisi denilince çok değişik tedavi olanakları akla gelmektedir. Lazerle varis ve kılcal damar tedavisi, varis çorabı, varis kremleri ve en önemlisi de varis ameliyatları bu konuda ilk akla gelen tedavi olanakları olarak akla geliyor. Ancak dengeli ve düzenli beslenmeyle varis tedavisi de oldukça yakından ilişkilidir.

En çok öğretmenler gibi uzun bir müddet ayakta kalan kişilerde görülen ve rahatsız edici bir görüntüye neden olan varisler için Prof. Ahmet Maranki varis formülünü denemelerini öneriyoruz.

Bitkisel varis formülüne geçmeden önce sizlere “varis nedir?” ve “varis neden olur?” sorularının cevaplarını verelim. Günümüzde birçok kişinin ağrı, yorgunluk, yanma, kaşıntı, şişme ve gece krampları gibi sorunlar yaşamasına sebep olan varis, toplardamarların bozularak kanın katılaşması ve kan dolaşımının bozulması sonucunda toplardamarların şişmesi biçiminde oluşur.

Varis özellikle kadınların baş belası olan bir rahatsızlık olmakla birlikte erkeklerde de görülmektedir. Prof. Dr. Ahmet Maranki varis tedavisi için aşağıdaki varise bitkisel çözüm kürlerini önermektedir. Bu varislere bitkisel çözüm yöntemlerinden dilediğinizi hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
558 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS