Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu Bel Ve Boyun Fıtığı Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtık Kürü, Bel ağrıları genellikle fıtık teşhisi  ile  sonuçlanır.Bel ağrısı her beş kişiden dördünde görülen, oldukça sık görülen bir semptomdur. Bel ağrısı 35-60 yaş arasında sıkça görüldüğü gibi, her yaşta da görülebilir. İnsan beli, birbiri ile sıkı ilişki gösteren kemikler, eklemler, kaslar, sinirler ve bağlardan oluşuyor. Boyunda 7, belde 5, sırtta 12 tane omur kemiği vardır. Omurganın ana yapısını, her biri omur olarak adlandırılan 24 ayrı kemik ve kuyruk sokumundan oluşur.

Bel fıtığı teşhisi konulmuş hastalara öncelikle, ilaç tedavisi uygulanır, eğer tedaviye cevap verilmezse fizik tedaviye başlanır. Eğer ağrılarınız bu tedavilerden fayda görmezse cerrahi operasyon gerektirir. Hiç bir hasta ameliyat  olmak istemez, bu yüzden bitkisel tedavi yöntemleri de mevcuttur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu  bizler için geliştirdiği bel fıtığı, bitkisel kürlerini bizlerle paylaşıyor. Bel fıtığı için çeşitli kürler vardır. Bunlardan bir kaçını Prof. Dr. ibrahim Saraçoğlu şöyle tarif ediyor.

 
İbrahim Saraçoğlu  fıtık kürü tarifi; 1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dk. boyunca kaynatılır. Bu karışım günde 1 bardak tatlandırılarak içilir.
Fıtık için şifalı bitkilerden diğeri ise defne yaprağıdır. 
Defne yapraklı bel fıtığı kürü; 10 gram defne yaprağı 3-5 dakika kaynatılır ve demlenmesi için bir süre eklenir, bu karışım günde 2-3 bardak tüketilir.
Rezene kürü; Bir bardak sıcak suyun içerisine 5 gram rezene tohumu atılır, 3 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak tüketilebilir.
İbrahim Saraçoğlu  Bel fıtığı tedavisi için faklı bitkisel önerilerde bulunuyor, fakat en çok tavsiye ettiği kür aşağıda belirteceğim tariftir. Kullanan bir çok hastadan olumlu sonuçlar alınmıştır.


İbrahim Saraçoğlu bel fıtığı kürü; 1 bardak klorsuz suyun içerisine, 2-3 Kırkkilitotu koyup kaynamaya bırakın. 5-6 dakika kaynatın, ılık olmasını bekleyin, ılıkken lapasını bel bölgesine sürün. Bu uygulamayı 2-4 hafta arasında uygulayın. Lapa dan kalan su günde 1-2 bardak içilebilir, banyodan sonra bu su bel bölgesine son durulama suyu olarak da dökülüp vücudun emmesi sağlanır.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
10,972 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi