Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu - Hamile Kalmak Için Bitkisel çözüm

Yumurta sayınızı arttırarak hamile kalmanızı sağlayacak incir kürü ile sayısı yeterli olmayan yumurtalarınızı arttırabilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu incirin yumurta sayısını arttırıcı etkisinden yararlanarak hazırlanan bu kürün önerilen süre içerisinde düzenli kullanıldığında hamile kalmayı sağladığını söyledi.

İncir Kürünün Hazırlanması ve Uygulanması

Kürü hazırlarken ve kürü uygularken size önerilen şeylere dikkat etmeye gayret gösterin. Çünkü bu önerilerin dışında hareket etmeniz halinde, bitkisel kür işe yaramayabilir.

  • Hazırlama: Sekiz adet kuru inciri kaynayan 2,5 su bardağı klorsuz suyun içerisine koyarak 20 dakika boyunca ağzı kapalı şekilde kaynatın, daha sonra karışımın ılımasını bekleyin. Ilıdıktan sonra karışımı süzün ve isterseniz tek seferde isterseniz günde iki kez yemekten 10 – 15 dakika önce aç karnına için.
  • Uygulama: Kürü iki kez 25 günlük sürelerde uygulayın. Her 25 günlük sürenin bitiminde 7 gün küre ara verin. Kürü bu şekilde 50 gün uygulayın. Verdiğiniz araları bu 50 günlük süreye dahil etmeyin. Kürü her seferinde günlük hazırlayın, önceki günlerden hazırladığınız kürleri kullanmayın.

Yumurta Çatlatmak İçin İncir Kürü

Kuru incir kürünü yumurta sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz gibi yumurtalarınızı çatlatmak için de kullanabilirsiniz. Bu sefer kürü hazırlarken, kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içerisinde taze ve orta boy bir havucu dilimleyerek ekleyin ve 4 dakika kadar daha kaynatın. Daha sonra karışımı ılıması için bekletin ve ardından süzerek hamile kalmak için kullanın. 

Özel Video
İbrahim Saraçoğlu - Hamile Kalmak Için Bitkisel çözüm

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
685 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi