Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu Mide Hastalıkları Yanma Ülser Gastrit Reflü


Prof. İbrahim Saracoglu Hayat Kürleri - Mide Hastalıkları

Kür hangi durumlarda uygulanmalı: Mide yanması, mide iltihaplanması, ülser

Mide yanmasının nedenleri: Mide yanması bizim insanımız akşamları çok yemek yiyor. Bu nedenle mideden mide asidinin yemek borusuna doğru çıkmasına neden oluyor. Bu asitte midede yanma meydana getiriyor.

Mide yanması için kürün uygulanması: İki yudum süt türk kahvesi fincanı kadar soğuk süt dolaptan menfaatildığı. Fazla değil iki yudum. iki dakika daha sonra o yanma yok olur. 20 dakika daha sonra yeniden kafalayabilir gene iki yudum. Dört beş saat daha sonra yeniden kafalayabilir. Gene iki yudum soğuk süt.

Küre yardımcı durumlar: Çay fincanı dolusu taze sıkılmış havuç suyu mideyi destekler hemde unutkanlığa karşı iyidir. Ayrıca mideyi ülsere ve gastrite karşı korur. Mide yanmasına karşı ertesi gün bir silah oluşturur. Koruyucu ve önleyicidir. Havuç suyu en çok günde iki defa kullanmak mümkün. Günlük bir çay bardağını geçmeyecek. Havuç suyu mide yanmalarında ve ağrılarında iyi bir destek iyi bir yardımcıdır.

Brokoli /karnabahar/kırmızı lahana kürünün yararları: mide çeperinde yaşayan zararlı bakteri olanheliko bakter pilori için güçlü bir silahtır. Brokoli ülsere karşıda koruyucudur. karnabaharın içindeki etkin madde bulunmaz bir nimettir. Gefernato hem kolon kanserine karşı hem mide kanserine karşı kusursuz koruyucudur. Başlangıç aşamasında önleyicidir. U vitamini kırmızı lahanadan elde edilir. U vitamini tableti olmaz illa sıvısı olarak tüketilmelidir. U vitamini gastrit için bulunmaz bir nimettir.

Kürün hazırlanması: Brokoli ve Karnabahar çiğ olarak değilde haşlanmış olarak tüketilmelir. Kırmızı lahana çiğ olarak yani salatalarda tüketilebilir.

Özel Video
İbrahim Saraçoğlu Mide Hastalıkları Yanma Ülser Gastrit Reflü

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
417 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS