Sağlık Tube Sağlıklı Yaşam - Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İbrahim Saraçoğlu Nane Kürü Faydaları

Tüyler neden fazla çıkar?

İstenmeyen tüylerin vücutta fazla çıkmasının nedeni erkeklik hormonu olan androjenin fazlalaşmasından kaynaklanır. Bunun yanı sıra başka sebeplerden de tüylenme çoğalabilir. Eğer durdurulamayan bir artma var ise mutlaka doktora başvurulmalıdır.

İbrahim Saraçoğlu ile Tüy Azaltan Nane Kürü

İbrahim Saraçoğlu , istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolunun taze naneden geçtiğini söyledi. Eğer istenmeyen tüylerinizin azalmasını ve bu tüylerden kurtulmak isterseniz , taze naneyi ince kıyım doğrayın ve bir kaşık ağzınıza atarak güzelce çiğneyin. Üstüne de bir bardak su için.

Nane kürünü 15 gün uygulayıp , 5 gün ara verin. Daha sonra 15 gün daha tekrarlayabilirsiniz. Sonucunda istenmeyen tüylerde inanılmaz azalmayı göreceksiniz.

Saraçoğlu’nun tüy azaltan nane kürünü yaklaşık 1,5 ay uygulayın ve daha sonra epilasyon ile tüylerinizi alın. Bu epilasyondan sonra şoku yaşayacaksınız. Çünkü istenmeyen tüylerinizden artık kurtulmuş ve uzun bir müddet o tüylerden eser olmayacağı için rahat rahat dolaşabileceksiniz.

Bu uygulama sayesinde vücudunuzun her yerinde aynı etkiyi yaşarsınız. Çünkü nane erkeklik hormonunun dengelemesini yapar. Böylece epilasyona uzun bir süre elveda diyebilirsiniz.

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
953 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi