Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

İnşaat Sahalarında Kenar Korumalık Hayat Kurtarıyor

 Yüksekten düşmelere karşı güvenli bir çalışma alanı oluşturmanızı sağlayan kenar korumalık sistemleri aynı zamanda apartmanlarda merdiven boşlukları, asansör boşluğu gibi alanların korunması amacı ile de kullanmaktadır. İş güvenliği ve işçi sağlığı yönetmeliğine göre kenar korumalık sistemleri içinde yer alan ve kullanılması zorunlu olan bir güvenlik önlemi olan kenar koruma bariyeri yüksek katlı inşaatlarda, şantiyelerde, fabrikalarda, depolarda kullanması zorunlu olan bir araçtır. İstenilen uzunluklarda elde edebileceği gibi modüler sistemler oldukları için kolayca birbirine monte edilen ve istenilen uzunluğa kadar üretilebilen bariyerler birkaç farklı parçanın bir araya getirilmesi ile elde edilmektedir. Sıkıştırmalı post, çelik kiriş post, sabit post, ahşap kalıp postu, braket, bağlantı elemanı, bariyer, ayarlanabilir tekmelik, ayarlanabilir bağlantı kolu gibi parçaların bir araya getirilmesi ile elde edilen kenar güvenlik bariyerleri bu özellikleri sayesinde istenilen uzunluğa kadar birbirine monte edilebilir.

 

Sabit ve Hareketli Sistemler

 

İsterseniz sabit isterseniz demonte şekilde kullanabileceğiniz kenar korumalık sistemleri iş süresince yerine getirmek zorunda olduğunuz iş güvenliği tedbirlerini istenilen standartlarda karşılamaktadır. ISO ve TSE üretim standartlarına göre üretilen, sizlere sunulan kenar güvenlik bariyerleri aynı zamanda demonte hale getirilip saklanabilir. Oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğiniz kenar korumalık ürünleri için sitemizi ziyaret edebilir ve size sunduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ekonomik bütçeler ile karşılayabileceğiniz ve kaliteli bariyerlere sahip olabileceğiniz bir site olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kenar güvenlik bariyerleri dışında farklı ihtiyaçlarınız içinde çözümler sunuyoruz.

Özel Video
İnşaat Sahalarında Kenar Korumalık Hayat Kurtarıyor

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Genel Sağlık
372 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi