Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kaş dökülmesi için kaşları gürleştirmek için kür - İbrahim Saraçoğlu

İnsanların belirli evrelerde rastlayabildiği saç dökümleri olayları aynı şartlar altında kaş dökülme olayları olarak da görülmektedir. Yüz bölgesindegözleri ön plana çıkaran ve yaradılış itibari ile terin göz çukuruna düşmesini engelleyen kaşlar ortalama olarak 700 – 800 civarı bir sayıya sahiptir. Kaşların gerek yaşanın yıllara uzayan bir yorgunluğu, gerek hava koşulları gerek ise bayanların makyaj gibi sebepler ile zarar gören dökülmeleri ve seyrekleşerek incelmeleri görülmektedir. 

 
İbrahim Saraçoğlu Kaş dökülmesi için ve kaşları gürleştirmek için kür konusunda yeni yayınladığı bilgileri bizlerde sizin için araştırdık ve sitemize taşıdır. Sizlerde sağlıklı ve gür kaşlara sahip olabilir, kırılma ve dökülme gibi sorunlarınız var ise bu kür sayesinde sağlıklı kaşlara sahip olabilirsiniz. Yapılacak olan ev hazırlıkları ile sizlere sunulan bu imkan için aşağıda belirtilen hususlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Kaşların bakımları için yapılan kozmetik ürün değerlendirmelerinin yanı sıra onların besleyici doğal kürler ile beslemeniz son derece önemlidir. Kaşlar ve kirpiklerin bakımı sırasında yapılacak bitkisel yağ uygulaması size bu alanda büyük avantaj sağlayacaktır. 
 
 
Kaş bakımı için ünlü diyetisyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kaş dökülmesi için ve kaşları gürleştirmek için kür önerileri sorulduğunda bu konuda en faydalı yapılacak olan uygulamanın bir çay kaşığı badem yağı ile aynı oranda hit yağının kaşlara uygulanan kür olduğu görüşünü belirtmektedir. Yapılan bu kürün hem kaşları beslediği hem de nemlendirerek onların sağlıklı bir şekle varabildiğini belirten ünlü usta, banyodan sonra yapılacak olan birkaç dakikalık bu uygulamanın belirli günlerde yapılmasının zorunlu olduğunu önemle belirtmiştir. Badem yağı sürümünde dikkat edilmesi gereken ön önemli davranışın ise dikkatli bir şekilde sürülmesi ve asla gözle temas ettirilmemesi gerektiğidir. Göz için zararlı olan Acı badem yağı uygulaması esnasında bu kürü uygulayacak kişilerin özellikle dikkat edilmesi tembihlenmelidir. Sizlerde bu kürün uygulamasında bu konuya büyük önem gösterin. 
 

MALZEME

 
1 çay kaşığı Hint yağı
 
1 çay kaşığı tatlı badem yağı


UYGULAMA ESASLARI

 
İbrahim Saraçoğlu Kaş dökülmesi için ve kaşları gürleştirmek için kür uygulanırken kulak çöpü kullanılması gerekmektedir. Kaşlar için hazırlanan malzemeler birbirine iyice karıştırılarak kulak pamuğu ile güzelce kaşlara banyo sonrasında uygulanacaktır. Kür hazırlanırken badem yağının tatlı bademden olması unutulmaması gereken bir ayrıntı. Çünkü acı badem yağı gözler için zararlıdır. Buna özen gösterin . 

Kaş dökülmesi için kaşları gürleştirmek için kür - İbrahim Saraçoğlu

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
976 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi