Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kaş dökülmesi için kaşları gürleştirmek için kür - ibrahim saraçoğlu

Kaş dökülmesine bitkisel çözüm,kaş dökülmesi sorununin giderilmesine yardım eden bitkisel çözüm yolu ile ilgili bilgiler aşağıdaki makalemizde bulunmaktadır.

Kaş dökülmesine bitkisel çözüm yolu ile ilgili bilgili olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Özellikle soğuk ve aYaz kış aylarında, saç ve cildimiz gibi, kaş ve kirpiklerimiz de hasar görür. Bu olumsuz hava koşullarında makyajın da rolü büyüktür.

Her gün Makyaj yapanların özel bir onarım programı uygulaması gerekir. Çünkü hem makyaj malzemelerinin, hem temizleyicilerinin kimyasal etkileri zaman içinde ciddi bir yıpranma yaratır. Bu yıpranma da istenmeyen kötü sonuçlara yol açar.

Eğer tüm bunların sonucunda, kafi ve doğru bir bakım yapılmazsa kaş ve kirpiklerimizin azalması kaçınılmaz olacaktır. Çoğumuz, hasar gören saç ve cildimiz için değişik bakım ürünleri-teknikleri uygularız fakat kaş ve kirpiklerimizi çoğu zaman ihmal ederiz. Oysa saçlar gibi onlar da derli toplu bir bakım gerektirir. Kaş ve kirpik bakımında bazı kozmetik ürünlerin dışında, bilhassa bitkisel yağlar kullanılmalıdır. Hasar görmüş kaş ve kirpikler için kullanılacak bitkisel yağlar, Nemlendirici etkilerine iyi yanıt verirler. Göz ve göz çevresi kıllarına uygulanan doğal bakım, onları daha sağlıklı kılar ve biçim olarak göz alıcı hale getirir. Öyle ki, maskara ve kaş kalemine bile gerek kalmayabilir!

Kaşları hoşleştiren yağlar

Hint yağı ve tatlı badem yağı; kaş ve kirpikler için zararsız kusursuz nemlendiricilerdir. Yalnızca nemlendirmekle kalmaz bunun yanı sıra onları beslerlerde. Kirpiklerinizin doğal rengini ortaya çıkarmakta da çok marifetlidirler. Hint yağ; Hint yağı ağacının tohumlarından elde edilen zengin, Kayganlaştırıcı ve yumuşatıcı bir yağdır. Dudak bakımında da kullanılır. Tatlı badem yağı; badem ağacının tohumlarından sıkılır, nemlendirici ve besleyici etkileri vardır. Ancak şuna dikkat çekmek isterim: Acı badem yağı gözler için zararlıdır, kullanılmamalıdır.

Banyo daha sonrası maske :

1 çay kaşığı Hint yağı
1 çay kaşığı tatlı badem yağı

Yukarıda ki yağları iyice karıştırın, temiz bir pamuklu kulak çöpünü bu yağa daldırın ve bilhassa banyo daha sonrası, kaşlara ve sonra göz içine ve göz çevresi cildine değdirmeden kirpiklere uygulayın.

Dikkat : Göz çevresi cildine değdirmemeye çalışınız.
Açıklama : Bir saat kalması yeterli olacaktır.

İşlem sonunda gül suyu ile temizleyin. Gül suyu temizlerken nemlendiren ve onarıcı bakım yapan bir üründür. Sağlıklı, mutlu ve hoş kalın.

Özel Video
Kaş dökülmesi için kaşları gürleştirmek için kür - ibrahim saraçoğlu

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
1,030 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi