Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Kırışıklık Kürü - İbrahim Saraçoğlu İyi Fikir

PROF. İBRAHİM SARAÇOĞLU bitkiler konusunda uzun yıllar yapmış olduğu araştırma ve deneyimleri de arkasına alarak hazırlamış olduğu kür ve destekleyici bitkiler sayesinde bizlere bitkilerin şifalı dünyalarındaki kapıyı  aralamış ve tüm dünyada bile ses getiren bir çok araştırmaya da adını yazmıştır.Bizlere evimizdeki bir soğanla bile nasıl mucizeler yaratabileceğimizi anlatırken, bu mucize formülü sayesinde bile yıllardır çocuk sahibi olamayan bir çok kişinin mutluluğa ortak olmuş,doğanın çöp üretmediği sloganını kanıtlarmışçasına bir kiraz sapıyla bile vücutta oluşan ödem ve iltihabın nasıl altılabileceğini doğrulamış olup  daha sayamadığımız bir çok tedaviye de adını yazdırmıştır.Bu yüzden de vermiş olduğu formüllerdeki bitkileri en güvenilir halleriyle (mevsiminde toplanıp,kurutulup,muhafaza edilen) hazır kullanım kürler haline getirip,en doğal halleriyle ürünlerine halkın hizmetine sunmuştur. Ankara şubesi olarak mağazamızdan da alışveriş yapabilirsiniz. 
 

PROF. İBRAHİM SARAÇOĞLU ürünleri: Bal ,polen,propolis,üzüm şirası gibi yöresinden en doğal koşullarla üretilen  ürünlerinin yanı sıra sls ,paraben,petrokimyasal türevi gibi  katkı maddesi içermeyen cilt ve saç  bakım ürünleri sayesinde de dış görünüşünüzü de  düşünerek bitkilerin canlandırıcı etkisini cildinizle buluşturmuştur.Papatya,aynı sefa ve aleo verayı bir arada buluşturan Saraçoğlu bebek bakım ürünleri sayesinde de bebeklerinizin hassas cildi de artık  emin ellerdedir. 

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
829 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi