Sagliktube.Com
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Koah Hastalığı Bitkisel Tedavi Yolları İbrahim Saraçoğlu

Koah Bitkisel Tedavi

KOAH hastalığı, kronik ve anfizem bronşiti içeren bir hastalık türüdür. KOAH hastalığının en fazla görülen niteliği, akciğerlere giren ve çıkan havayı nefes darlığına yol açacak kadar kısıtlamasıdır. KOAH hastalığında bitkisel tedaviler ile hastalığın ilerlemesi ve hastalık nedeni ile ortaya çıkan şikayetlerin azaltılması sağlanarak, hasta kaliteli bir yaşam şansı yakalayabilir.

KOAH hastalığında uygulanan tedavilerden olumlu yanıt alabilmek için sigara kullanımının terk edilmesi, dumanlı ve kimyasal maddelerden uzak durulması gerekir. Ayrıca doktorun uygulayacağı ilaç tedavisine mutlaka uyulması gerekir.

Koah Bitkisel tedavisi için kür

Bir su bardağı kaynayan suyun içine 1 kahve kaşığı yulaf samanı ilave edilir ve yaklaşık 7 dakika kaynatılarak ocağın altı kapatılır. Kaynayan karışım soğumasına izin vermeden süzülür. Süzülen su ılıdıktan sonra yudum yudum içilmelidir.

Hazırlanan kür bir gün ara ile sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 2 saat sonra ağır ağır içilmelidir. 1 aylık zaman tamamlandıktan sonra küre 15 gün ara verilmeli ve 15 gün sonra aynı şekilde tekrar uygulanmalıdır.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
921 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS
sahibinden satılık arsa Ankara Bilkent Şehir Hastanesi ankara şehir hastanesi randevu bursa şehir hastanesi doktorları adana şehir hastanesi randevu alma elazığ fethi sekin şehir hastanesi manisa şehir hastanesi