Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Sperm Arttırıcı Bitkiler İbrahim Saraçoğlu

ERKEKLERDE SPERM SAYISI NASIL ARTIRILIR?

Erkeklerde sperm sayısını artırıcı besinler yada şifalı bitkiler yer almaktadır. Bu bitki ya da kürlerin düzenli kullanılması yüz güldüren sonuçlar verecektir. Şimdi bu bitki ve kürleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Keçiboynuzu: Keçiboynuzu kürü düşük seviyede olan spermler etki etmektedir. Keçiboynuzu sperm sayısını yükseltiyor, mevcut hareketli spermleri daha da hareketlendiriyor hem de spermin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasında kolaylık sağlamaktadırlar.

Çilek: Çilek, E vitamini deposudur. E vitamini sperm miktarını artırmaktadır. Ayrıca cinsel duyguları da depreştirmektedir. Bu etkisine sahip olabilmek için günde iki küçük kse yemeniz yeterli. Etkisi yaklaşık bir haftada görülebilmektedir.

Avokado: Bu mucizevî şifa deposu bitki hem diğer hastalıklara hem de cinselliğe, hem de fertiliteye olumlu katkıya sahiptir. Avokado seks hormonlarının üretimini hızlandırıyor ve sperm miktarında artış kazandırıyor. Haftada 3 kez yenilmesi önerilmektedir.

Zencefil: Artık bilim dünyası zencefile hayranlıkla bakıyor. Konumuzla alakalı olan kısmı zencefil vücudun ısısını artırarak uyarıcı etki yapıyor. Yanı sıra özellikle çoğu erkeğin yakındığı kısa süreli ereksiyona çözüm sunuyor. Haftada 4 kez bir tutam zencefil tüketilmesi önerilmektedir.

Domates: Seks ile ilgili hormonların üretimine yardımcı olan A vitamini bakımından zengin bir kaynaktır. Bu hormonların artması sperm sayısının artmasına bu da cinsellikten alınan zevki katlayacaktır. 2 hafta boyunca günde 1 domates tüketilmesinin basit ve etkili bir çözüm olacağı belirtilmektedir.


Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
507 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS