Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Varis bitkisel tedavi

Varis oluşmasında genetik yatkınlık çok önemlidir. İşini ayakta yapmak zorunda kalanlar (örneğin öğretmenler) varis hastalığına yatkındırlar. Bu nedenle ailesinde varis sorunu yaşayanlar veya gün içinde uzun süre ayakta kalmak zorunda kalanlar Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun varis bitkisel tedavi için önerdiği kürleri uygulayabilirler.

Bu kürler varisten korunma amaçlı olarak 6 ayda bir, bir ay boyunca uygulanabilir. Bu varis hastalığına karşı koruyucudur. Varis hastalığının tıbbi tedavisi varisli toplardamarın kesilip dışarı atılmasıdır.

İbrahim Saraçoğlu varis bitkisel tedavi kürleri

Kırkkilit kürü

Sabahları kırkkilit kürü uygulanmalıdır. 1 bardak su kaynatılır ve içine 1 tatlı kaşığı kırkkilit bitkisinden konur.3 dakika kaynayınca süzüp içilir. İçim zamanı sabah kahvaltısından 2 saat sonradır. Her gün taze hazırlanıp içilmelidir. Bir ay boyunca uygulanır.

Çobançantası kürü

Varis bitkisel tedavi için akşamları da çobançantası kürü uygulanır. 1 bardak suyu kaynatıp içine bir tutam çobançantası bitkisinden koyulur. 3 dakika kaynatılır. Akşam yemeğinden 2 saat sonra içilir. Bu da bir ay uygulanır.

Çobançantası bitkisinin damarları sıkılaştırıcı özelliği vardır. Miyom kanamaları için de kullanılmaktadır.

Kürlerin uygulandığı günlerde bitki çayları içmeyiniz. İbrahim Saraçoğlu varis bitkisel tedavi kürleri başlangıç ve orta seviyedeki varis hastalıklarına iyi gelir. İlerlemiş varis hastalıklarına yeterli gelmez.

Özel Video
Varis bitkisel tedavi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
2,002 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS