Sağlık Tube
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Zayıflamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor

Sürekli Olarak Sıkıntı Olan Kilo

 

Kilo sürekli olarak insanların hayatlarını olumsuz bir şekilde etkilemiştir. Günümüzde bakıldığı zaman kilosu fazla olan kişiler sürekli olarak kalabalık ortamlardan uzak durmakta ve haliyle sosyalleşmekten de uzaklaşmaktadır. Kilo sorunu olan kişilerde aynı zamanda bir öz güven eksikliği de meydana gelmektedir.

Zayıflamak İçin Ne Yapılması Gerekiyor- ibrahim saraçoğlu

 

Günümüzde bakıldığı zaman kişilerin zayıflaması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlara spor yapmak, diyet yapmak gibi uygulamaların yanı sıra bazı kürleri uygulamayı da örnek göstermek mümkündür. Bu kürelere bakıldığı zaman İbrahim Saraçoğlu’nun yapmış olduğu kürü örnek vermek mümkündür.

Lahana, Maydanoz Ve Limon Kürü

 

İbrahim Saraçoğlu’nun yapmış olduğu bu küre bakıldığı zaman bu kür ile düzenli bir şekle sağlıklı kilo vermek mümkündür.  Kürün yapımına bakıldığı zaman öncelikle biraz su kaynatmak gerekmektedir. Kaynayan suyun için lahana kabuklarını ikiye bölerek suyun içine atmak gerekmektedir. Ardından yarım deste maydanozu sapı ile beraber suyun içine atmak gerekmektedir. Biraz da böyle kaynadıktan sonra suyun altını kapatıp dinlendirmek gerekmektedir. Ilık hale gelen bu kurun içine son olarak iki kaşık limon suyu sıkılması ve içilmelidir. 

Zayıflama Kürü İle Sağlıklı Kilo Vermek

 

Kilo verirken insanlar yapmış olduğu en büyük hata ani ve sağlıksız kilo vermektedir. Yapılan bu kür insana tokluk hissi vermekte ve böylece kişi yemek yememektedir. Bunun sonucunda kişi düzenli bir şekilde kilo vermektedir.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: İbrahim Saraçoğlu
825 İzlenme

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS